Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Paranoiás vagyok, hallucinálok...

Róbert dávid kérdése:

Paranoiás vagyok, hallucinálok feküdjek be korházba?

Figyelt kérdés
az egész pár napja kezdődött el mióta megemelték a reagilát 4,5 mg ra,egésznap azt képzelem hogy dugnak felettünk,meg hogy rosszat akarnak az emberek,az őrülölet szélén vagyok.a korházba nem bántanak? jól beállitják a gyógyszert? Pedig biztos irreálisak a félelmeim,paranoid skizofréniával diagnosztizálnak,szedem rendesen az antispzchitikumokat Amitrex,Reagila genyo. Mi lenne ha a reagilát ma már nem szedném be? 1 hónapja szedem , az elején egész jó volt de mostmár borzalmas.28/F

2019. máj. 19. 15:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha ennyire félsz akkor menj be, de csak ha a családod is melletted lesz. Ha azt látják hogy egyedül vagy senki nem látogat , akkor le se szarnak sőt ha akadékoskodsz lekötöznek . De lehet először a kinti kezelő orvossal kéne beszélned
2019. máj. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
senki nem foglalkozik velem,őrületbe kerget ezis :((( de ezek a gondolataim nem reaálisak ugye?senk érti meg még anyukám is alig
2019. máj. 19. 16:07
 3/6 anonim ***** válasza:

Az a baj hogy amit érzel gondolsz azt csak te tudod.

Senki nem tudja valójában megérteni átérezni amit te.


De ha ennyire rossz a helyzet akkor menj orvoshoz mielőtt valami komolyabb dolog történik

2019. máj. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Reagila okoz hallunációt,paranoiát,nyugtalanságot?
2019. máj. 19. 16:19
 5/6 A kérdező kommentje:
elég fos gyogyszer ahoz kepest hogy modern
2019. máj. 19. 16:19
 6/6 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs róla , nem ismerem ezeknek a mellékhatásait , de előfordulhat főleg az elején amikor el kezd hatni. De ha rosszul érzed magad tőle akkor beszélj az orvossal hogy váltsatok gyógyszert
2019. máj. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!