Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mentális betegségnek leget a...

Mentális betegségnek leget a következménye fizikai fájdalom, vagy esetleg fordítva?

Figyelt kérdés
2 éve nagyon sok nagyon nehéz dolog történt egyszerre az életemben, pár nap eltérésekkel, és egyértelműen nem tudtam kezelni. Aztán egyszer csak mintha elpattant volna valami, olyan érzés volt,mintha elértem volna egy határt, amitől jobban már nem tudott "lelkileg fájni". Még az érzés lökött hátulról, de már nem volt hová, és hirtelen átváltott hihetetlen fizikai fájdalommá. Szó szerint fetrengtem a földön kb 9 órát, már azt hittem valami rohamom van, mire elájultam, és másnap ébredtem csak fel. Azóta ez így megy, van az állandó maximális lelki fájdalom, meg a fizikai, és igazából már csak az ingadozik. A kezeimben a legerősebb mindig,olyan, mintha szét kellene törnöm a csontjaimat, hogy elmúljon. Érzett már bárki ilyet? Vagy hsllott hasonlót?

2019. máj. 20. 00:10
 1/1 anonim ***** válasza:
90%
Hogyne lehetne! Létezik a pszichoszomatikus tünet jelenség. Ugyanakkor érdemes lenne kivizsgáltatnod magad, ugyanis betegség is okozhat mentális betegséget. Mind a kettőt kezelni kell!
2019. máj. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!