Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van aki utálja ezeket a mai...

Van aki utálja ezeket a mai motivációs bullshiteket?

Figyelt kérdés

Tudjátok, ezek a megmondós videók meg előadások, hogy bármire képes vagy a saját sorsod kovácsa vagy stb. Közben olyanok pofáznak nagyrészt, akiknek alá raktak mindent, szerencséjük volt vagy nem tisztességesen jutottak el oda, ahol vannak.


Mikor áldoznak már le ezek a dolgok? Szerintem pszichológilag igen károsak.


2019. máj. 20. 17:07
 1/8 anonim ***** válasza:
A motivációs szarokat is utálom, meg azt is, aki teletűzdeli angol szavakkal a szöveget, mert azt hiszi menő.
2019. máj. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Sajnos azt vettem észre rengetegen megmondóemberré váltak akaratlanul, átlagemberek is...


Úgy beszélnek, hogy nem veszik figyelembe egy adott ember körülményeit, egyéb részleteket.


Hogy a tökömbe lehetne egy egységes receptet adni, amikor mindenki más és más?


Valaki elért egy kis sikert, és azt hiszi ő lesz az "atyaúristen"...

2019. máj. 20. 17:15
 3/8 anonim ***** válasza:
Évekkel ezelőtt voltam rossz paszban. Nem igazán tudtam mivel motiválhatnám magam, hát rákerestem motiváció videókat. Megtaláltam Szabó Pétert, ami akkor segített is valamelyest, hogy másképp lássam a dolgokat. Később ahogy egyre több kis videókat láttam tőle fb-on, ill. olvastam a kiírásait, úgy jöttem rá, hogy baromság az egész. Egyszer az egyik kijelentése nagyon feldűhített és akkor el is vágta magát teljesen nálam. Kíváncsiságból megnéztem mennyibe kerül egy jegy az előadására, hát elképesztő. Segíteni akar embereken? Hát persze, így könnyű pénzt keresni. Az egész ország lelki beteg, csak egy jó beszélőke kell és meg lehet vezetni az embereket, akik bármit megtennének, hogy végre boldognak érezhesség magukat. Csak ezzel a láss mindent szépnek dologgal magukat is becsapják.
2019. máj. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nekem egy beszólása volt, amikor azt mondtam, koszonom, tobbet az arcat sem akarom latni, inkabb elfelejteni örökre a nagy egóműmájernek.


"nincs lent, csak még feljebb" valahogy így szólt.


Ekkora butaságokkal bizonyítja, hogy mi is az amit árul..

2019. máj. 20. 17:45
 5/8 anonim ***** válasza:
2019. máj. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az még hagyján. :D

Nekem az a "kedvencem", amikor megvesz valami fogyókúrás szert, és utána az egész közösségi médiában való megjelenése arról szól, hogy neki milyen tökéletes az élete, és ő milyen jó színben lát mindent, és még a Nap is neki süt.


Persze, én értem, hogy örül neki, de azért egy ilyen shake vagy tea vagy mit tudom én mi még nem megoldás az összes létező problémára.

2019. máj. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nézzetek már magatokra, olvassátok vissza, amit írtok, az iskolapéldái vagytok annak, amiről beszélnek ezek a motivációs trénerek. Tudnak nagyon sok dologban segíteni, de ehhez az alanynak is befogadónak kell lenni.
2019. máj. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Meg amikor bebeszélik hogy csak picsogsz és neked nincs semmi bajod, miközben diagnózist kaptál hogy van. Legjobb érzés.
2019. máj. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!