Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy pszichopata kikészített...

Egy pszichopata kikészített itt az oldalon. Hogy lehet ezt elfelejteni?

Figyelt kérdés

Felfedeztem magamon a ptsd tüneteit. Nagyon ki vagyok készülve. Mire rájöttem már szinte mindent tudott rólam

Kérlek segítsetek. Már töröltem és tiltottam.


2019. máj. 21. 13:46
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
51%
Velem is ez volt,bár én más fórumon ismertem meg,nem itt. Én is Ptsd-ben szenvedek. Mára alkoholista,depressziós lettem. Elmentem még pszichológushoz is,de az csak rontott a helyzeten. Már az öngyilkosságon is gondolkodtam.
2019. máj. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
18%
Ja és még annyi,hogy pszichiátriára kerültem miatta. Mert jót szórakozott a szenvedéseimen,az őrületbe kergetett.
2019. máj. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, hogy tudott kikészíteni?Mit csinált?
2019. máj. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Ez a sztori nem régi.. és csak írásban beszeltem vele. De rájöttem hogy ő nem normális.. minden leírás ráillik.. legrosszabb az állandó gyors szívdobogás és gyomorfajdalom. Itthon nem lehet róla beszélni a családom nem tudja. Miért volt rosszabb a pszichológus után?
2019. máj. 21. 14:05
 5/29 A kérdező kommentje:
3-nak... mivel tudta hogy szeretethianyom van így azt mondta amit hallani akartam. Olvass utána hogy milyen egy pszichopata..mikor elolvastam azt hittem elájulok. Minden egybevágott. Ráadásul nyomoztam utána.. és akkor kiderítettem.
2019. máj. 21. 14:07
 6/29 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, ha törölted és tiltottad, akkor már nem tud keresni, zaklatni. Ne is gondolj rá többet.
2019. máj. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Csak én nem értem, hogy hogyan lehet valakit egy anonim oldalon zaklatni és kikészíteni? Ha valami nem tetszik vagy nem írok vagy letíltom.
2019. máj. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ptsd, mert a gyakorin "zaklatott" valaki...
2019. máj. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Áh nem is tudom miért vártam segítséget..
2019. máj. 21. 14:37
 10/29 anonim ***** válasza:
Nem kell elfelejteni, tanulj az esetből, hogy kinek mit mondasz el és mit nem.
2019. máj. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!