Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy pszichopata kikészített...

Egy pszichopata kikészített itt az oldalon. Hogy lehet ezt elfelejteni?

Figyelt kérdés

Felfedeztem magamon a ptsd tüneteit. Nagyon ki vagyok készülve. Mire rájöttem már szinte mindent tudott rólam

Kérlek segítsetek. Már töröltem és tiltottam.


2019. máj. 21. 13:46
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Honnan tudnám kiről beszélsz, veled ellentétben nem levelezem bolondokkal.

Varázslók pedig nem léteznek. Így szerintem veled lehet valami súlyos gond.

2019. máj. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Mindegy is..majd lesz vmi..de legalább egy normális pszichológus elerhetoseget adjatok
2019. máj. 22. 16:19
 23/29 anonim ***** válasza:

PTSD-d van ? Ettől? És aki hazajött az Iraki hábórúból fél lábbal annak szerinted milye van?

Te egyszerűen ostoba vagy végtelenül. Azon nem segít a pszichológus. Egyébként meg minek nézed itt az embereket? Adjunk legalább egy pszichológus elérhetőséget? Nem egy szolgáltatásra fizettél be. Menj el Ózhoz Smaragd városba, aztán kérj tőle egy kis eszet!

2019. máj. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Hasonló "jókat kívánok mindannyiotoknak.
2019. máj. 22. 22:17
 25/29 anonim ***** válasza:
Nagyon boldog lennék ha ez lenne a legnagyobb gondom. Vajon mit fogsz csinálni ha egyszer valós problémáid is lesznek? Komolyan kérdezem.
2019. máj. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Ha az a baj, hogy sok mindent elárultál magadról neki, és most félsz tőle, akkor menj el a Rendőrségre és jelentsd fel! Meg keress egy olyan személyt, akiben megbízol, és mondd el neki az egészet. Vagy írd le a történteket, ki az illető, mindent amit mondott neked.Tedd el a papírt otthon jó helyre.Ha valami történik veled,megtalálják a papírt, és tudják ki volt.

Talán ettől meg is nyugszol.

Életünk végéig tanulunk.Főleg a hibáinkból.Ebből azt tanultad, ne nyílj meg idegeneknek.Főleg itt az interneten ne vegyél semmit komolyan, mert itt sok beteg agyú van.Ha hülyeséget írnak, kitörlöd és letiltod.

Nekem is írt egy privát üzenetet, hát nem is tudnám ide leírni miket.Kitöröltem, letiltottam.Nem velem van a baj agyilag, hanem vele.Próbáld te is így nézni.

2019. máj. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező; Mit írt vagy mit tett, amitől megrémültél és elvesztetted a bizalmadat benne és mindenkiben?
2019. máj. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Témát lezarom. Mindenkinek köszönöm a válaszokat. Majd vhogy megoldom
2019. máj. 23. 16:35
 29/29 anonim válasza:

Én 6évig. És mèg mindig szerelmes vagyok belé reménytelenül 😂 már csak nevetni tudok magamon. Groteszk.


Igen. Kèpzeljétek el-laikusok-, attól függetlenül hogy ez nem társkereső itt is lehet ismerkedni.

(Mondjuk az èn kis gonosz drágaságom SmPixieről van)


Adok egy közhelyet: Ami nem öl meg, az erősít.

Én speciel jobban bírom már az emocionális terrort és az èletben kevesebb dolgon akadok már fenn.

2019. júl. 27. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!