Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Altatót huzamosabb ideig ír...

Altatót huzamosabb ideig ír fel pszichiáter?

Figyelt kérdés
Ha megkérem? SSRI mellé?
2019. máj. 21. 23:59
 1/8 anonim válasza:
Én is szedtem, nekem pszichiáter írt fel, de valószínűleg orvos is fog.
2019. máj. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Körzeti is felírja.
2019. máj. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2x kertem haziorvostol, de akkor kerhetek meg?
2019. máj. 22. 12:18
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Komoly helyen alvászavarra nem orvosságot írnak fel, hanem megtanítanak relaxálni.
2019. máj. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hogyne, tb-s rendelésen majd órákig magyarázzák egy betegnek a relaxációt, sőt, gyakorolnak is. Te hol élsz??? Egyébként sem tudja mindenki megtanulni.
2019. máj. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tok jo dolog a meditáció, meg szoktam is, sot jarok is ilyen tobb órásokra is, de ettol meg este nem tudok aludni. Egyetertek az utolsoval. :(
2019. máj. 23. 16:23
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha már jelen vagy....az altatóval az a baj, hogy nagyon rövid idő alatt függőséget okoz, egyre több és több kell, majd már nem is használ. Felírják, mert a legtöbb alvászavart nem tudják kezelni.
2019. máj. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem értek hozzá tényleg, sok helyen azt olvastam, hogy sokkal jobb az altató mint a xanax, frontin meg társai. Ti mit gondoltok?
2019. máj. 23. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!