Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Borzaszto szorongasom van mar...

Borzaszto szorongasom van mar nem tudom mit tegyek? Kezdek megorulni?

Figyelt kérdés
Evek ota voltak panikos szorongásos epizodjaim, de miota kikoltoztem a parommal Nemetbe mar elviselhetetlen es honapok ota tart. Egy gondolattal kezdodott hogy mi lenne ha megolnem es ettol elkezdtem rettegni hogy nehogy bantsam akarotomom kivul es ebbol kenyszergondolat lett amitol szorongtam es panikoltam. Mar kiterjedt arra hogy rettegek hogy skizofren lehetek vagy barmi mas mentalis betegség vagy valakinek artani fogok az akarotomon kivul es inkabb ongyilkos lennek minthogy valakit bantsak. Rettenetes allapotban vagyok, allandoan sirhatnekom van mar minden apro tunetre rakeresek a neten amitől meg jobban megijedek....hangokat nem hallok es latni sem latok semmit, csak rettenetesen szorongok es szomorú vagyok...a parommal is sok a veszekedes mert utalok Nemetorszagban lenni....mi lehet a bajom? Mit tehetnek? Meg fogok orulni?

2019. máj. 24. 13:25
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
A paromat nagyon szeretem soha nem tudnam bantani pont ezert rettegek de annyira nem megerto a problemamat illetoen, amit allandoan hajtogat hogy a munkahelyre bejarni kell mert a tartozast a banknal ki kell fizetni....anyosommal is csak a veszekedesek mennek ha szabadsagra jovunk....gyomorideggel kelek es fekszem nagyon szeretnek megoldast talalni....remelem nincs mentalis betegsegem....van valaki hasoblo helyzetben?
2019. máj. 24. 13:32
 2/32 anonim ***** válasza:
73%
Gyanús, hogy mentális betegséged van. Keress fel egy pszichológust. Nyugi, nem ciki. Neked is jobb lesz.
2019. máj. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:

Nem lenne megoldás otthagyni a párodat, anyospajtással meg Németorszaggal együtt. Kívülről nézve megoldódna a gondod.

Attól félsz bántani fogod. Ha nincs, nimcs mitől félned. De ha van sem fogod bántani. Nem az a lényeg mit gondolsz, hanem, hogy mit teszel. Te is tudod, hogy nem tidnál senkit bántani. De a köztetek lévő feszültsegek ilyen hülye gondolatokhoz vezettek. Németoszágban meg ha utálod semmi nem fog sehogy megoldódni. Meg fogod szeretni? Nem! Akkor menekülj onnan. Menj oda ahol nyugalom van és jól érzed magad. Ez a szituáció olyan mintha egy kardokkal teli szobában lennél ahol lépni sem mert mert megvághatod magad. Így hogy lehet élni? Nem csoda ha begolyózol. 3 lehetőséged van. 1. Elmenekülsz 2. Küzdesz 3. Megbetegíted magad. Most a 3.at csinálod. Váltani kéne.

2019. máj. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Az 1 válaszolónak üzenem. A pszichológus az kb olyan tanács egy ilyen szituációban mintha annak ajánlgatnád aki egy éhes dühöngő oroszlánnal ül egy ketrecben aztán hívnának hozzá pszichológust hogy ne feljen annyira ahelyett, hogy kapna egy kulcsot a ketrecajtóhoz, vagy egy puskát amivel lelőheti az állatot.
2019. máj. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Elso válaszoló, milyen mentalis betegsegre gondolsz? En a gondolattol hogy artsak a paromnak rettegek, nem kenyszert erzek ra hogy bantsam.Ezt a borzaszto szorongast kellene megoldanom de mar nem tudok mit kellene tennem. Ugyebár amitol felsz az jar mindig a fejedben es ez egy ordogi kor
2019. máj. 24. 14:37
 6/32 anonim válasza:
Szia! Esetleg nem szedsz fogamzasgatlot? Azis be tud zavarni az ember gondolkodasaba , szorongast okozhat, depressziot
2019. máj. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Szia, nem szedek semmit de van gond a pajzsmirigy ertekeimmel
2019. máj. 24. 20:53
 8/32 anonim ***** válasza:
A sport javíthat a közérzeteden. Bár megoldani nem fogja amíg a problémát nem oldod meg. Sokan annyira elnyomják a vágyaikat, hogy már azt sem tudják mik voltak azok. El kéne kezdened figyelni rájuk és nem folyton azt csinálni amit mások várnak el tőled, te meg szenveďsz közben. Próbáld a gondolataidat elterelni. Nekem is volt, hogy csak 1 dologra tudtam gondolni. Elkezdtem meséket hallgatni. Mindig úgy indult a nap. Nyugtató volt és gondolateltetelő. Pedig az énproblémám megoldhatatlan. Együtt kell élnem vele. Neked nem kell.....ugye tudod. Persze lehet ülni tovább a meleg pocsolyában szorongva.
2019. máj. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
Próbálj Feldmár Andrást hallgatni a neten. Sokat beszél a kényszeres gondolatokról. Hátha rá hallgatsz 😉
2019. máj. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
A paromat elhagyni nem szeretnem mert voltak idok amikor minden szuper volt, es hiszem, hogy jobban leszek egyszer....csak a gond, hogy mar mindentől szorongok...a tipikus attol szorongok hogy szorongok...minden tragédia vagy agresszio felzaklat es felek hogy velem is meg történhet vagy azza valok mint az elkoveto.... Vannak itt hasonló helyzetben levo emberek? Tapasztalatokat irnatok?
2019. máj. 24. 22:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!