Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen hatással lehet egy...

Milyen hatással lehet egy emberre ha kiközösítik?

Figyelt kérdés
Itt most nem az iskolai kiközösítésről beszélek,hanem amikor egy egész életen át kiközösítik.
2019. máj. 25. 18:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudom elképzelni. Ha mindig, mindenhonnan kilóg, akkor nagyon esélyes hogy nem a környezetében van a hiba.
2019. máj. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Jajj de tudnék erről mesélni :,D csak nincs elég hely hozzá

Röviden : K*urva Sz*ar

2019. máj. 26. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
34%

#1: Igen, lehet személyiségzavar, autizmus, Asperger-szindróma vagy bármi más.

Nagyon rossz úgy élni, hogy minden nap bántanak, vagy nem állnak veled szóba.

2019. máj. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Engem a suliban közösítettek ki, és ennek az a hatása, hogy most én magamat rekesztem ki. Akaratlanul is...

Bár, lehet, hogy ha nyitnék feléjük, szintén kiközösítenének most is az emberek, felnőtt fejjel. :D

2019. máj. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
:D bocsi de attól még hogy kiközösítenek nem leszel autista sem aspergeres én se vagyok ez genetika kérdése nem a közösségé. Identitászavarod na az lehet .
2019. máj. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amúgy erről az a véleményem hogy a társadalmi normák miatt vannak ilyen emberek és ezek miatt az íratlan szabályok miatt szenvedünk miközben amúgy normálisak vagyunk csak az emberi természet olyan hogy megöli a különleges dolgokat.
2019. máj. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#5: Attól nem kerülsz a spektrumra, de kiközösíthetnek azért, mert emiatt furcsán viselkedsz. A legrosszabb az, hogy nem tanítják meg, hogy milyen viselkedést várnak el, miben kell változtatnod. Személyiségzavarosnak sem szokták elmondani, hogy mi vele a probléma. Csak szakértők tudnak ezen segíteni. Viszont ha már ki van közösítve, ugyanabba a közösségbe már nem fog tudni beilleszkedni.
2019. máj. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!