Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikroham és depresszió...

Pánikroham és depresszió ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
2 éve majdnem meghaltam egy kórházi fertőzés miatt a babánkat egy hetes korában sajnos elvesztettük... Azóta rettegek a haláltól és sokszor van pánikrohamom... Voltam már pszichológusnál többnél is de nem segített... Próbálok mindent megtenni hogy elmúljon (kirándulás, sport, zenehallgatás, visszamentem dolgozni /bár az csak rontott a helyzeten fel is mondtam/ mindig negpróbálom magam elfoglalni de így is folyamatosan rettegek... Már utálom magam ezért és boldogan akarok élni a férjemmel aggódás és félelem nélkül (több gyerek nem lesz ilyet kérlek ne is írjatok) előre is köszönöm a válaszod!

2019. máj. 29. 12:07
 1/3 anonim válasza:
Gyógyszert nem ajánlottak?
2019. máj. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem pszichológus kellene neked, hanem egy jó pszichiáter. A baba elvesztése gyász, az azt követő tünetek összefüggésben lehetnek más, régi veszteségekkel, amelyeket te korábban elszenvedtél. Ha rászánod magad, akkor javaslom, csakis olyan emberhez menj, akinek van rád ideje, nem töm teli gyógyszerrel és nem néz hülyének.


Ja, még egy: a valódi pánikroham nem múlik el "erős leszek és legyőzöm-re", sem ráolvasásra, sem gyógyfüvekre, sem asztrológusokra, sem egyéb sarlatánságra. Még a antidepresszánsok is csak lenyomják a bajt, és a tünetekre fókuszálnak. Akkor múlik el a valódi pánikroham, amikor megvan a baj gyökere és azt kiszedik belőled, a te segítségeddel és akaratoddal.


Sok sikert!

2019. máj. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Többek között antidepresszánst szedni, szóval ha eddig nem próbáltad, menj egy pszichiáterhez.
2019. máj. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!