Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi baja lehet a barátnőmnek?

Mi baja lehet a barátnőmnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni, nem tudok kihhez fordulni.

Szóval. Az egyik legjobb barátnőm kezd nagyon úgy viselkedni, mint aki nem százas.

(Lehet kicsi össze-vissza fogom írni, előre is bocsánat)

Mindig ő akar a figyelem középpontjában lenni, és ha már kicsit nem ő van rögtön csinál valami olyat, hogy ő legyen, ez legtöbbször abból áll hogy elkezd depressziózni a szerelmén (erre még kitérek majd) de így full hangosan, hogy rá legyen figyelve hogy pl. Én beszélek XY emberrel valami tök másról, erre elkezdi hogy Jaj ez a Pisti (hívjuk igy a szerelmét) miért csinalja ezt meg azt csinálja.

Heti 5 napból minimum hármon frontinozza magát állitasa szerint, hogy kibírja, hogy látja Pistit (ezt sem értem én pl örülök ha látom azt a fiút aki tetszik), valamit piával jár iskolába (vodka vagy ami van) és eljatssza, hogy mennyire bevan baszva miközben csak egy kortyot ivott, attól meg senki nem rug be hagyjuk már.

Folyton a démonokkal jön, démonokat idéz, olyanokat küldött nekem hogy megnyitotta a kaput a túlvilágra miközben az csak telefon volt. Egy ilyen ingát kérdezget arról, hogy mi lesz a jövőben. Es el is hiszi amit az a sz*r mondd.

Pistire kiterve. Pistinek személyiség zavara van és ezt elmondta barátnőmnek és ezt bnőm elmondta nekem. Oké ez még nem is baj mert én nem mondom el senkinek, DE. Ami rettenetesen felidegel, hogy erről a problémájáról Pistinek hangosan beszél. Van egy film erről a betegségről es arról beszél hangosan meg (vannak külön nevei Pista személyiségeinek) és direkt (látszik) hangosan más neveken hívja Pustat. Már ketten rajöttek maguktól hogy mi a baja Pistinek.

Próbál engem kisajátítani, tehát minden emberz el akar tőlem tolni, nem feltűnően csinálja de nekem leesett.

A mai volt a legdurvabb.

Wcn voltunk és ugye más emberek beszéltek ott a wck előtt. Hallottam az ő nevét (de nyilvan hívhatnak úgy mást is) es akkor jön ki a WCbol es előadja (nem tudom hogy csak kitalálja e vagy kajak hallotta de mind a kettő nagy baj) hogy hallotta hogy a volt barátai kint vannak és kibeszélik őt és hogy nem mert kimenni merz mindenki röhögött rajta.

Utolsó óra utan meg egyik évfolyamtárs barátunknak meg elkezdi hogy hova tűnt a vér a kezemről? Előbb még ott volt.

Ma is órán azon depressziózott be meg mondogatta hogy jaj ő idegösszeroppanást fog kapnj meg pánikrohamot mert Pistanál éppen a nem olyan jó személyisége volt. Ertitek.

Valamint mindenkit manipulálnk akar.

Totális nem vágom mj baja van de nagyon szeretem és féltem de ez már orvosi eset. Előben sokkal durvább mint leírva.

Mi lehet a baja?


2019. máj. 31. 22:36
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Valamint jut eszembe, az állítólagos legjobb barátnőjével összeugraszott minket meg magát is. Mindent kitalált szegeny lányra (bánom már hogy bedőltem neki). És látszott hogy neki érdeke hogy összevesszünk vele csak nem tudom mi volt az érdek, de valszeg az hogy mellőlem eltávolítsa.
2019. máj. 31. 22:41
 2/13 anonim ***** válasza:
Hany eves?
2019. máj. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
16 lesz nem sokára
2019. máj. 31. 23:36
 4/13 anonim ***** válasza:
86%

skizofréniára tippelnék, vagy valami más pszichotikus dolog lehet

orvos kellene neki

2019. jún. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Véletlen a félig hasznosra nyomtam, elnézést. Késő van már.

Akarok majd vele beszélni, de nem fogja elhinni, inkább támadásnak fogja venni:/

2019. jún. 1. 00:22
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

igen, az a baj, ha tényleg skizofrén, akkor nem fogja elhinni, hogy ő beteg

velük nagyon nehéz, de szerencsére ő legalább kiskorú

2019. jún. 1. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket egy felnottnek kene elmeselni, pszichologus az iskolaban, osztalyfonok ok tudnak szolni a megfelelo szervezetnek
2019. jún. 1. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Anyukám tanár, náluk van pszichológus, arra gondoltam, hogy tőle megkérdezem/megkérem anyát, hogy kérdezze meg.

Az osztályfőnököm az talán még szóbajöhet, de nem tartom fairnek hogy a tudta nélkül én őt le skizofrénezzem.

2019. jún. 1. 06:42
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Iagza van előzőeknek, ez valami mentális dolog lesz, wsok dolgot fölsoroltál, ebből egyértelműen nem lehet eldönteni de ez majd aszakember dolga lesz úgyis. Nagyon helyes, hogy fölismerted a problémát, próbálj meg beszélni azzzal a pszichológussal.
2019. jún. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ma elkezdte magát diagnosztizálni, hogy bipolaris skizoid vagy micsoda, mondtam neki hogy forduljon orvoshoz, aztán rögtön írta, hogy jaj amúgy nem is biztos, hogy ez a baja lehet, hogy csak kimerült.
2019. jún. 1. 17:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!