Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depresszió/Mélypontok ellen...

Depresszió/Mélypontok ellen van valami javaslat?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon rám jönnek ilyen úgynevezett mélypontok, amik általában sírással járnak. Nem tudom mi ennek a szomorúságnak az oka, nem tudom mi nyomja a lelkemet. Mit tegyek ezek ellen?
2019. jún. 8. 18:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha elmúlnak, akkor nem különösebben számít, csak érzékenyebb vagy az átlagnál. A sírástól távozik a feszültség. Ha kamasz vagy, akkor korral jár. Ha meg tartós ez a helyzet, akkor pszichológus, nem kell hónapokig járni, szerintem pár alkalomnyi önismeret elég.
2019. jún. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A neten keress önbizalmat növelő motivációs előadásokat.Olvass önfejlesztő, spirituális könyveket.

Állj oda minden nap a tükör elé és mondd, hogy "szeretem és elfogadom magamat olyannak amilyen vagyok"

2019. jún. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!