Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 8 éve szedek bdz gyógyszereket...

8 éve szedek bdz gyógyszereket, Xanax, Frontin, Rilex, Rivotril, és nagyon félek el ne vegye az orvos mert mikor egyszer kórházban elvették azt hittem meghalok! Úgy dolgozninse tudnék! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Csapdában érzem magam nagyon ideges vagyok
2019. jún. 10. 22:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez erős függőség. Olyan mint a drog. Fokozatosan kéne leszoknod, beszéld meg az orvosoddal hogy szeretnél ezektől megszabadulni és írjon fel egyre gyengébbet. Így nem lehet élni.
2019. jún. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy a körülményeim, betegségem olyanok hogy szükség van rá
2019. jún. 10. 22:59
 3/6 anonim válasza:
ha szukseged van ra, miert vennek el?
2019. jún. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Mert hülyék az orvosok, simán elvehetik inkább szokj le róla
2019. jún. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Xanax frontin ugyan az,rilex pedig nincs is 8 éve forgalomban magyarországon,a másik ,hogy klonazepám,alprazolam és lorazepam 3as kombót nem irnak fel.

Tehát ez egy kamu amit irtál.

2019. jún. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én simán otthon csökkentve, elhagytam, pedig hatalmas gödörből húzott ki a pszichiáterem...
2019. szept. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!