Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Apucikám drága állandóan...

Apucikám drága állandóan meggyanúsít, ha telefonon megnyitok valamit, vagy megy a tv, hogy "magadban beszélsz"?

Figyelt kérdés

Nem normális.


Meg ilyen hülye kérdéselet tesz fel, hogy "mit mondtál ekkot és akkor 2 vagy 3 pohár vizet ittál, mennyi kaját adtál a kutyának".


És ha nem stimmel a válasz, vagy ő gondolja másképp, akkor "bolond vagy ezt bizonyítja, HAZUDSZ". "szájon verlek, agyonverlek, kiszedem a szemeidet, behúzok, egyet ha hazudsz te piszok".


M3g ha fáradt vagyok, meggyanúsít, hogy "drogozol" majd "kihívom rád a mentőket és visznek a bolondokházába".


Alkoholista és utál engem. A kérdés is komoly. Plusz pszichés gondjai is lehetnek 67 évesen.


2019. jún. 13. 14:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés?
2019. jún. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
...és most? Segítsünk utálni apádat, vagy mire gondoltál?
2019. jún. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hogy mit lehetne? Azon kivül, hogy nem foglalkpzom vele
2019. jún. 13. 14:47
 4/9 anonim ***** válasza:
Azon kívül semmit, max. elköltözni, ha nagykorú vagy és el tudod tartani magad.
2019. jún. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nagyon kíváncsi lennék az élettörténetedre. Biztos vagyok benne, hogy nem látsz tisztán, én is hasonlóan érzem magam, amikor épp egy pszichotikus epizód zajlik. Úgy képzelem, az agyamban van egy relé, ami egy stresszhelyzet vagy érzékeny téma érintése esetén átkapcsol védekező módba, megakadályozva engem az információ ki- és be áramoltatásában (ami viszont előfeltétele lenne azok helyes feldolgozásának). Nem akarsz dobni egy privátot? Vagy írj egy sztorit Várószobán.
2019. jún. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

"Nagyon kíváncsi lennék az élettörténetedre. Biztos vagyok benne, hogy nem látsz tisztán, én is hasonlóan érzem magam, amikor épp egy pszichotikus epizód zajlik"


Lehet, te elmebeteg vagy, én nem, ezeket mondja nekem. Milyen epizód?? 😂😂😂


Még a nyáron el akarok ktözni.

2019. jún. 13. 20:58
 7/9 anonim ***** válasza:

Na végre leírtad, hogy el akarsz költözni.

Igaz, a kérdéseidnek még mindig semmi értelme, de legalább fejlődsz.

2019. jún. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Inkább a nnak a bolondnak a hozzászólására reagáltam.


Igazad van, csak panaszkodtam tényleg, meg kiírtam, bocsim

2019. jún. 13. 23:38
 9/9 anonim válasza:
Ha apád alkoholista, akkor inkább hívd fel a detoxot miután részeg lesz, és leszoktatják az alkoholról, vagy pszhihológust kérdezz meg, hogy mit tudsz csinálni. Ha ez se megy, és nagykorú vagy, és van fizud, és van egy lakást kereső haverod, nyomjatok egy közösen fizetett albérletet és minden el van intézve. Ha egy ideig egyedül van, akkor csak rájön alkoholistaként is, hogy nem volt rendben amit csinált
2019. jún. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!