Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » 3 gyerekes anyukaként 154cm...

Molnár jessica kérdése:

3 gyerekes anyukaként 154cm és 68kg vagyok. Milyen módszerrel sikerülne a leghamarabb 10kg-ot leadnom ami nem túl drága? Fájnak a lábaim és lustának fáradtak érzem állandóan magam. Pedig nagyon sokat jövök megyek egész nap.

Figyelt kérdés
2016. júl. 9. 16:37
 1/3 anonim válasza:

Írd össze mit eszel-iszol egy héten napi lebontásban és máris megvan az ok.

A megoldás az étrendváltoztatás és/vagy a kevesebb kalóriabevitel esetleg heti 2-3x sport, ha belefér.


A lustaság, fáradtság nagyrészt lehet az étrend miatt.

2016. júl. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezt el kéne olvasnod :


[link]

2016. júl. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igaz, én két gyerekes vagyok, és 9 hónapja szültem, de már lement 20 kg. Mondjuk én futok heti 3x 5-6 km-ert! Nekem muszáj! Pusztán diétával nagyon lassan fogyok. De alapból úgy gondolom,hogy a fogyás nagyrészt az étkezésen múlik. Tehát ha egyáltalán nem tudsz menni sportolni (bár jót tenne, hidd el), akkor az étkezésedre figyelj. Amit én csinálok, reggelire egy kisebb tk. kifli vagy zsemle, valamilyen felvágottal, rántottával, sok zöldséggel, vagy csak egy joghurttal. Délben hús, köret nélkül, salátával, cukormentes savanyúsággal. Én a gyümölcsöt délután eszem uzsira, este pedig szintén valamilyen hús (most szinte minden este grillezünk csirkemellet vagy combot), salátával, egy kis sajttal, túróval.
2016. júl. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!