Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Infantilis vagyok, vagy sem?...

Infantilis vagyok, vagy sem? Az Age Play közösséghez tartozom, azonban a való életben teljesen önellátő, felelősségteljes, jólszituált ember vagyok.28F

Figyelt kérdés
15 évesen találkoztam először az ageplay-el és a felnőtt baba szindrómásokkal. Akkor először hánytam, viszont mikor rájöttem arra, hogy kilehet hagyni egyet-smást, mint például a pelenka viselését és használatát, ami engem iszonyatosan traszít, akkor kezdtem megszeretni. Olyan 17 évesen vettem diákmunkából az első "felnőtt kisgyerek" ruhámat. Azóta folyamatosan csinálom, hetente 3x legalább regresszióba zuhanok és kisgyerekként viselkedem. Nagyon szeretem azt ha így is kezelnek más emberek, amire volt példa is és imádtam a bánásmódot, persze nem magyarországon. Azt hallottam, hogy ezt infantilizmusnak definiálják sokan és erről volt egy vitám is egy cynthia nevü lánnyal, szerinte 1000%-ig infantilis vagyok, holott a rendes életben, a valóságban felelőség teljes polgár. Vajon mi az igazság?
2019. jún. 13. 17:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem vagyok szakember, és nem ítélek el senkit, de az tény, hogy az ilyen jellegű fétisek az elmebetegség egy fajtájához tartoznak. Több felnőtt ismerősöm is van akik szeretnek pl video-vagy társasjátékokkal játszani, akár legózni is, de egyikőjüknek sem jutna eszébe babának öltözni, kisgyerekként viselkedni.
2019. jún. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!