Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Magyarországon nagyon sok az...

Magyarországon nagyon sok az ilyen "rejtőző elmebeteg" ember?

Figyelt kérdés
Én annyi ilyen figurával találkoztam már fiatal felnőttként, hogy talán már számolni se tudnám. Akik elsőre tök normális embernek tűnnek, de ha kicsit jobban megismered őket és beszélgetsz velük, akkor kibukik hogy totál zavaros az elméjük. Más is botlik bele ilyen emberekbe vagy csak én vonzom őket?
2019. jún. 15. 15:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Én is ilyen vagyok. Nyilván bűncselekményt nem követnék el olyat amiért lecsuknának. Egyszerűen ilyen romlott világban élsz barátom.
2019. jún. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ők nem "rejtőzők", hanem tagjai az emberi sokaságnak. Nézd meg a miniszterelnököt. Inkább az a gond, hogy az átlagember ritkán találkozik velük, ezért nincs tapasztalata a felismerésben és csak utólag alakul ki határozott kép az illetőről, miután megkárosított vagy félrevezetett valakit.
2019. jún. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szolgáltatóipar dolgozói mesélhetnének, hogy mennyi elmebeteg jár-kel szabadon. Sajnos én is elég sokkal találkoztam.
2019. jún. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha mindenki elmebeteg lehet hogy van egy rossz hírem...
2019. jún. 16. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
4-es ki mondta, hogy mindenki? De sok van, az biztos.
2019. jún. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

@02:25


Ha neked magyarázni kell hogy mi a különbség "sok ember" és "minden ember" között, lehet hogy van egy rossz hírem...

2019. jún. 16. 12:29
 7/10 anonim ***** válasza:

Biztos sok van. Pl én is.


Nagyon sok olyan komoly beteg van akiket kiengednek a kórházból és még több akit nem zárnak be.


Ha úgy van próbálj meg óvatosan hátrálni... 😃

2019. jún. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Képzeld én a kollégámra hittem 10 évig, hogy tőle normálisabb ember nem létezik. Míg valaki el nem mesélte róla, hogy képes volt visszavinni a LIDL-be a a doboz tojást, mert azt mondta, hogy megmérte a tojásokat és kisebbek voltak pár milliméterrel, mint ami a dobozra rá volt írva. Szerintem idővel a magyar állam mindenkit begolyóztat előbb-utóbb. Te is majd ilyen leszel nemsokára.
2021. ápr. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

De régi kérdés. :D


Azért köszi a választ. Hát azárt remélem hogy én nem. :D

2021. ápr. 10. 21:12
 10/10 anonim ***** válasza:
Google kereső dobta ki, első helyen vagy kérdező, gratulálok! Azért írtam be, most még aktuálisabb a kérdésed 2021-ben.
2021. ápr. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!