Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, ha szilárd talaj...

Mit tegyek, ha szilárd talaj helyett mocsár van a lábam alatt, minden döntésem rossz, minden küzdelmem hiábavaló?

Figyelt kérdés
Az életem pedig egyre rosszabb és egyre lejjebb halad.
2019. jún. 16. 19:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Feltehetően nem rendelkezel kellő önismerettel, nem vagy tisztában önmagaddal.
2019. jún. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Egy pl karrierrel kapcsolatos döntésnek mi köze az önismerethez? Inkább a piacot nem ismerem. Stb.



Amúgy marha jó az önismeretem.

2019. jún. 16. 20:29
 3/12 anonim ***** válasza:

Na akkor olyan állapotban vagy amit a jelenlegi kormányunk szeretne.


Nyugatra nem tudsz menni?

2019. jún. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Milyen végzettséged van?
2019. jún. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nyugaton még kevesebb lehetőségem lenne.

Nyugaton a pénz több csak (már amennyire a megélhetéshez képest, egyik csoporttársam már hazajött).

Ott még unalmas munkám lenne, mint itt, még kevesebb esély az álmaimra, hosszabb munkaidő...


Diplomás ismerősöm Londonban mosogat, kis lakásban lakik idegenekkel, munkaideje embertelen.

2019. jún. 16. 21:00
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Siránkozz és nyavajogj. Az biztos segít🤷‍♀️

Szerinted másnak könnyü az élet?

2019. jún. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Van, akinek jóval nehezebb, van, akinek jóval könnyebb.


Az én erőmhöz képest 10-es skálán legalább 10-es, ha egyáltalán nem akad ki a képzeletbeli mérő.



Az életem minden területen romokban. Igen, jól esik ezt leírni másoknak, akár idegeneknek is.



Jó lenne, ha már történne valami, lehetőleg jó, de akár rossz is.

3 éve ugyanott tartok, csak az a különség, hogy egyre kevesebb pénzzel, egyre kevesebb szabadidővel, egyre keményebb küzdelmekkel.



Most, a hetekben tört össze az utolsó reménysugaram, álmom, lehetőségem.... :(

2019. jún. 16. 21:44
 8/12 anonim ***** válasza:

Aki az tmondja magáról hogy amrhajó az önismerete, annak bombabiztosan pocsék, óriási terület, mondhatni egy óceánnyi, a parton homokba gyűlt kis tócsát nézegeted, és azt mondod mindent tudsz.

A munka területén iszonyat fontos, ahogy minden területen az, hogy jó döntés e kilépni, vagy maradni illetve mennyire visel meg vagy sem.


Jó lenne h amár történne valami? Igazából az van hogy az egész generáció ezt várja, huszasok harmincasok, mindenki, "mér nem történik valami? hát...miért várod kívülről hogy történjen? Tegyél valamit!

Elsőként mondjuk szilárdítsd meg a lábad alatt a talajt, önismerettel és önszeretettel, például valahogy vedd észre hogy ez még hiányos.

2019. jún. 17. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Azért végig szoktam gondolni, hogy jó döntés-e valami, hogy viselném stb.

A régi munkahelyemen írtam a jó és a rossz dolgokat, amikor több volt a rossz, kiléptem.



Még csak érettségit igénylő munkáim voltak, jó lenne ezen változtatni, de nemcsak rajtam múlik.



Úgy érzem, rengeteg küzdelmen vagyok túl. Mármint igenis tettem magamért, nem is keveset.

2019. jún. 17. 07:34
 10/12 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen diploma, nem minden diploma értéktelen.


De amúgy, vagy betegnek vagy butának tűnsz , emiatt nálad tényleg lehet felesleges hasznos szakot végezni, bár ha beteg vagy vagy meggyötört csak azon túl lehet lenni.


Szerintem nem célod tenni valamit azért, hogy jobb legyen, csak nyavalyogni, hogy valaki oldja meg helyetted.

2019. jún. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!