Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Felmondtak nekem normális, ha...

Felmondtak nekem normális, ha be akarok rúgni? 26/F

Figyelt kérdés
Nem tudom merre lesz az arra, kétségbe vagyok esve.

2019. jún. 19. 15:46
1 2
 11/16 anonim válasza:
81%

én is iszogatok ma mert börtönbe van az uram

igaz nem rúgok be csak 2 sört

egészségünkre és minden jót

2019. jún. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Tényleg nem vagyok jó programozó, meg vidéki is vagyok, itt lehetőségek sincsenek ezerrel. Talán egy irodai melót meg tudok csípni a gyár helyett.
2019. jún. 19. 17:16
 13/16 anonim ***** válasza:
50%
Nem inni kell, hanem összeszedni magad és állást keresni, add be minden lehetséges helyre a pályázatod és sikerülni fog.
2019. jún. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
A programozókat vadásszák mindenhol, ha szar szinten is állsz, általában a cég továbbképez. 30.000 informatikus hiányzik Magyarországról. Beszóltál a főnöknek, vagy miért rúgtak ki?
2019. jún. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Nem szóltam be neki. Túlköltekezte magát, és nem bírta fizetni az irodát, ezért KATA-sba akart minket átrakni, először azt gondoltam, hogy belemegyek. De tudtam, hogy távban végképp nem lennék elég hatékony, benn is kommunikációs problémák is voltak, a főnöknek nem volt ránk ideje. Mi az idő felében csak malmoztunk, arról sincs fogalmam, hogy a főnök mennyit használt fel a kódjainkból. Volt egy másik projektje, ami mostanra kifutott, abból finanszírozta a céget. Jó programozó a volt főnök, viszont pocsék üzletember, és pocsék vezető.
2019. jún. 22. 09:26
 16/16 anonim ***** válasza:

Nem javaslom. Én már egy éve nem ittam alkoholt, amikor kirúgtak a munkahelyemről. Gondoltam, most veszek egy üveg bort, mert cudarul éreztem magam. Eredmény: újra visszacsúsztam, vedeltem, és tönkrementem anyagilag.

Ne akard ezt átélni.

2019. jún. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!