Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Borderline-ként hova fordulhat...

Borderline-ként hova fordulhatnék?

Figyelt kérdés

Kitöltöttem egy tesztet ahol 95%os eredményt értem el. Közben teljesen magamra ismertem.

Életcélom sose volt, nem motivál semmi. Egyik percben minden jó, megváltom a világot hangulat, majd úgy érzem úgy se jutok sehova. Ilyenkor ideges leszek. Iszok,dohányzok van hogy megvágom magam. Ilyenkor jobb. Majd szégyellem magam milyen szánalmas vagyok, miket csinálok. Ez a körforgás megy körbe körbe.

Néha úgy érzem felesleges volt megszületnem. Sok mindenbe belekezdek, de nem motivál semmi se hosszú távon. Kapcsolatokban mindent feláldozok azert akit szeretek, nagyon szeretem. Majd ha szétmegyünk azt kívánom bárcsak meghalna. Elhordom mindennek, átkozom a napot amikor megismertem. Majd elkezd hiányozni, végül megint elkezdem gyűlölni.

Vannak elég felelőtlen időszakaim. Költöm a pénzt. Étterem, bulik, cigi, alkohol és élvezzük az életet. Majd jön a felismerés, hogy elszórtam a pénzem és károsítom az egészségem. Megvetem magam aki/ami lett belőlem.



2019. jún. 20. 22:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Először is nyugi. Az jó, ha felismerted, hogy nem okés ami van, de hidd el, sokan vannak hasonló szituban, egy életen keresztül!

A lényeg: Szerintem beszélj egy pszichológussal először, lehetséges, hogy jót erre van szükséged, plussz segít majd egyenesbe tartani az életedet. Ha nem okés, lehet tovább gondolkodni, de elsőre ez a biztos! Kitartást!

2019. jún. 21. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Mivel a személyiségzavar rossz minták összessége, így nem a gyógyszer fog neked segíteni (max. tüneti kezelésre jó), hanem a pszichoterápia. Ilyet keress a közeledben.
2019. jún. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tündérhegy.
2019. jún. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tündérhegy +1
2019. jún. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!