Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt ADD vagy ADHD zavarral...

Van itt ADD vagy ADHD zavarral küzdő felnőtt szülő?

Figyelt kérdés
Most derült ki, elkepesztő, hogy minden illik rám és hogy egész életemben azért küzdöttem hogy összeszedett legyek és csak a kudarc ért. Nehéz, hogy a férjem szerint ez hülyeség illetve ha már dokihoz járok jó lenne valami eredményt is felmutatni. Hogy élitek meg a mindennapokat?

2019. jún. 21. 11:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Felnőtt vagyok,bár szülő nem.

Nálam 2017ben (17 évesen) sikerült megállapítani a rég fennálló ADHD-m...

Nem tudtam miért nem tudok tanulni,oda figyelni dolgokra,rendet tartani,számolni,normális gyerekként/emberként viselkedni...

Sok gyógyszert szedek de a pörgés nem múlik,illetve a környezetem rendszeresen rám szól,hogy baromi hangosan beszélek,ráadásul akkor is,amikor mások beszélnek/beszélgetnek...

Nekem sajnos más betegségem is van,de baromi nehéz,ez tény...

2019. júl. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi h írtál.

Lehet idővel csökken a hiperaktivitás, nekem már nincs is, régen volt. Most meg már jól jönne.

Én minden nap elhatározással kelek, hogy ma rend és rendszer lesz, haladok a dolgaimmal és elcsuszik minden. Mindig. Évek óta. Annyira szeretném jól csinálni, magammal szemben sikeresnek lenni az élet apró dolgaiban és nem megy. Más meg úgy látja, hogy hanyag lusta és trehány vagyok de mivel a komplexitás hiányzik belőlem, mindig minden azonnal fontos és végül soha semmivel nem jutok előrébb. Tehetetlen düh amit érzek.

2019. júl. 5. 22:58
 3/4 anonim ***** válasza:

"Én minden nap elhatározással kelek, hogy ma rend és rendszer lesz, haladok a dolgaimmal és elcsuszik minden. Mindig. Évek óta. Annyira szeretném jól csinálni, magammal szemben sikeresnek lenni az élet apró dolgaiban és nem megy. Más meg úgy látja, hogy hanyag lusta és trehány vagyok"

Egy az egyben ilyen vagyok én is - bár az én esetemben nem csak más látja úgy, hogy hanyag, lusta meg trehány vagyok, hanem én is... Mondjuk nálam soha szóba se jött az ADHD... Honnan lehet vajon tudni, hogy én tényleg csak lusta vagyok-e, vagy valami más van mögötte?

2019. aug. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A wiki alapján egyszerűen csak lusta vagyok. :)
2019. aug. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!