Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Úgy érzem nincs tovább, beteg...

Úgy érzem nincs tovább, beteg lennék?

Figyelt kérdés
Az idegösszeroppanás szélén állok, már az öngyilkosságon gondolkozom. Az élet egyik területén sem tudom megállni a helyem. A munkahelyemen emberhiány van, van hogy 10 napokat dolgozok le 12 órában, egy nap pihenés, majd újra,ez megy 3 hónapja. A párkapcsolatom sem stabil, folyamatosan félek hogy elhagy a párom(már szétmentünk 2 hónapra egyszer), ugyanis mindig engem hibáztat olyan dolgokért is, amiket nem, vagy nem én követtem el. Akárhányszor próbáltam vele beszélni, semmi változás. A barátaimmal sem időm, sem energiám tartani a kapcsolatot,ha van egy kis időm, azt a párommal tölteném(nem élünk együtt és kb heti 2 alkalmunk van találkozni és együttaludni munka miatt), ő viszont néha még ezt is sokallja. Nincs senkije, de úgy gondolja mellettem nem tud pihenni. Tudom hogy én is hibás vagyok sok mindenben, mégsem tudom min kéne változtatnom, lassan az egész életemen. Sehonnan sem kapok egy biztos támaszt, szeretetet, már úgy érzem nem érdemlem meg, hogy szeressenek vagy foglalkozzanak velem. Én így nem akarok élni tovább.

2019. jún. 13. 09:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Ha gondolod írj rám. Hasonló öngyilkossági gondolataim vannak sajnos. Illetve nekem már volt is rá kisérletem. Segíthetnénk egymást. :) 27/F
2019. jún. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!