Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Létezik olyan gyógyíthatatlan...

Létezik olyan gyógyíthatatlan betegség, hogy valaki képtelen elfogadni, hogy nem fogja tudni a létezést és az élet értelmére a választ megkapni és emiatt élete végéig boldogtalan lesz és szenved?

Figyelt kérdés
Így érzem magam jelenleg, túlságosan reálisan látom az egész világot, a mindneféle misztikus, ezoterikus, vallási dolgok nélkül még kevésbé értem hogy mi miért történik, miért kell ezt ide most leírnom.
2019. jún. 22. 22:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem, csupán tisztán gondolkodsz, mint én is.

Egyszerűen nem is értem hogy lehetne ez egy betegség, milyen agyi elváltozásra gondolsz? Egyszerűen csak ilyen szemelyiseged van, ami mindent realisztikusan lát, azaz a genetikai képességeiddel+kornyezet adta lehetőségekkel erre az allaspontra jutott az agyad

2019. jún. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ezt is értem, csak azt nem, hogy a többi ember ebbe hogy nem zavarodik bele? Rengeteg depressziós ember van, de ha megnézed őket, mindegyik valamilyen trauma, betegség, meg ilyen saját kis emberi világukban történő jelentéktelen dolgok miatt érzi magát rosszul.
2019. jún. 22. 22:28
 3/12 anonim ***** válasza:

Igen, mivel az emberi agyban van egy ún. blokkoló rendszer ami miatt nem tudunk belegondolni rednesen pl a halál fogalmának jelentésébe.

És az agy a kauzalitas elven működik, mintákat keres, tehát azt is megmagyarázza amit *nem lehet*. Ezáltal mukodnek a vallások is pl.


Ez azért van mert az agy túlélésre van programozva, nem vagy különleges amiért neked ez a blokk éppen nincs meg, mint ahogy én se.

2019. jún. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Mindkettőtöknek ajánlanék egy oxigénterápiát!
2019. jún. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Igeen? És hogyé adod?
2019. jún. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Az orvostudomány az oxigénnek a betegségek kezelésében, valamint a műtéteknél betöltött jelentőségét már régen felismerte. Annál inkább érthetetlen, hogy az oxigénterápiákat mind a mai napig csak ritkán alkalmazzák. Ezek helyett az oxigénhiányra még mindig gyógyszereket írnák fel, amelyek úgy hatnak, hogy a szív és a szervezet kevesebb oxigénből gazdálkodik, ugyanakkor a szívet megengedhetetlen mértékben nagyobb teljesítményre serkentik. Az oxigénhiány lassítja a vér keringési sebességét, csökkenti a sejtszintű anyagcsere-teljesítményt és az életerőt, és gyorsítja az öregedést. Az oxigénhiány következtében számos egészségügyi probléma léphet fel. Ez gyakran vezet ördögi kör kialakulásához, amelyből kilépni csak nehézségek árán tud a beteg. Ha alvási nehézségekkel küzdünk, beveszünk egy altatót, ettől reggel fáradtnak érezzük magunkat, tehát beveszünk valami serkentő hatású szert. Többet dohányzunk, elkezd fájni a fejünk, ami ellen megint más gyógyszert veszünk be. A kör napról napra szűkül, a következmény pedig szívritmuszavar és infarktus, amelynek egy napon jönnie kell. Ezekben a helyzetekben kellene a rendkívül sokoldalú természetes gyógyszerre, az oxigénre gondolnunk, és más természetes gyógymódokkal összekapcsoltan oxigénterápiának alávetnünk magunkat. Nem másról van itt szó, mint egy, az embert egészében szemlélő gyógymódról, amely életre kelti a szervezet öngyógyító erőit.


20 perc 2.000 Ft. Második alkalomtól 20 perc 1.500 Ft! Kérje személyre szabott ajánlatunkat!


[link]

2019. jún. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az még nem jelenti azt, hogy mindenre jó a benőtt körömtől a végbélrákig.
2019. jún. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Dr Ottó Wartburg már több mint 80 éve Nobel díjat kapott azon állításának bizonyításáért mi szerint minden betegség, a szervezet minden elváltozásának hátterében a hipoxia áll a sejtek szintjén. Csak ezt az anyagias orvosok képtelenek elfogadni.

Azért ajánlom ezt a terápiát a kérdezőnek és társának, mert némi plusz oxigén az agyra, az agyműködésre is csodásan hat! Oxigénszegényen az agy, az agyműködés, a gondolkodás a depresszió irányába indul el, és ha az oxigénellátás nem rendeződik, bizony más betegségek is kialakulnak!

2019. jún. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Az valós, hogy amikor többet mozogtam, jobban éreztem magam, de boldogabb sokkal nem voltam, legflejebb kevesebbet gondolkodtam ilyen dolgokon.
2019. jún. 24. 18:03
 10/12 anonim ***** válasza:
A mindennapi problémák lekötik az agy összes szabad kapacitását, ami ahhoz kellene, hogy a boldogságot felismerje. Az oxigénkezelés után először a szervezet azt a harmóniát keresi környezetével ami a biztonságot nyújtja az Ő számára. Tehát minden betegséget, minden elváltozást igyekszik kiküszöbölni. Ez szintén lefoglalja az összes szabad agykapacitást még egy jó ideig. Mikor kezdenek felszabadulni, olyant érez, amit isteni csodának lehetne mondani. Mikor már megszűnnek a felesleges kérdések, a miértek, akkor érezhetjük magunkat igazán boldognak. Azt a valódi, felhőtlen boldogságot nem az apró örömök és a javak halmaza adja. Aki a javakban keresi a boldogságot az soha nem fogja megtapasztalni!
2019. jún. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!