Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vannak itt pszichopata lányok?

Vannak itt pszichopata lányok?

Figyelt kérdés

2019. jún. 24. 15:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Haha, itt vagyok. Nagyon értelmes kerdrss...
2019. jún. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kérdés*
2019. jún. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%
Mindegyik az..
2019. jún. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
3.: jogos 😂
2019. jún. 24. 15:23
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát, szakember még nem állapította meg, csak mihaszna közemberek. Miért kérded?
2019. jún. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Lehet hogy beteg vagyok de lenne benne valami izgalmas ha a párom pszichopata lenne.

Rövidebb időre kiprobálnám!


F.

2019. jún. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Pszichopatáknak általában nincs betegségtudatuk, ezért nem fognak magukra gondolni egy ilyen kérdés láttán. Amúgy sincs túl sok belőlük:D
2019. júl. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

4 ember már mondott annak(pszichiáter, speciális terapeuta-Tündérhegy(border vagyok),pszichológus,főnővér)

Nem tartom magamat annak. Maximum szociopatának.

Mièrt érdekel? Valakidre gyanakszol, hogy pszicho, vagy beteges vágyat érzel arra, hogy emocionálisan (minimum) tönkretegyen egy ilyen leányzó, vagy annak tartod magad lányként?

2019. júl. 27. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én ismertem pszichopata csajt. Nem csak férfi lehet Antiszociális személyiségzavaros. Ő letagadta hogy az. Nincs betegségtudatuk. Tönkretenni nem tett tönkre mert nem kötődtem hozzá annyira. Itt Gyakorin a "nevemben" irogat és szidalmaz a kérdéseiben. Azt hiszi hogy érdekel amit kiirogat. Nyílván azért csinálja hogy idegesítsen. De nem fog. Telibe szarom a kérdéseit.
2019. szept. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Igen vannak. Fel is merem vállalni, elvégre az interneten akár ki is élhetem magam. A neten mindebki hazudik, ugyebár😂😂😂addig örüljön valaki! Mert ha elkezdek őszinte lenni... volt már olyan. Én meg elgondolkodtam azon, hogy ha őszinte voltam senki nem hitt nekem, ám ha hazudtam, mindenki elhitte. Néha vicces az, hogy felvállaljam neten. Addig se unatkozom amíg mindenki azon agyal, hogy igazat mondtam e vagy nem. 😆
2019. szept. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!