Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Antidepresszáns hatása a...

Antidepresszáns hatása a szexuális életre milyen?

Figyelt kérdés
A doki felírt ilyen depresszió elleni cuccot, most szedem 4-ik napja, arról nem szólván, hogy borzalmas az egész, álmos vagyok és eskü szarabb a kedvem, mindegy. Ami zavar, hogy a dolgok nem úgy történnek odalenn, ahogy az elő lenne írva. Még ezt is le tudom nyelni, mondjuk 1 hétig, de ezt a valamit tovább kell szedni elvileg. Na most, ez a jelenség, miszerint nehezebben megy a szex, fent fog állni egész végig, amíg abba nem hagyom ezt a gyógyszert, vagy csak addig tart, amíg rá nem hangolódik a szervezetem?

2019. jún. 25. 11:30
1 2
 1/14 anonim válasza:
Mit írt fel pontosabban, és miért?
2019. jún. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

sertalin-zentiva filmtabletta 50mg, ez a neve.


azért mentem el először háziorvoshoz, mert reggel, alvás után full fáradtan kelek, nem vagyok kipihent, továbbá stresszes a lefekvés előtti időszak, vannak ilyen kényszerek. aztán ő megvizsgált, elküldött ide-oda, s azt mondta h nem szervi okai vannak, szóval go pszichiátria.


ott pedig megkaptam ezt a cumót. :D

2019. jún. 25. 11:39
 3/14 anonim ***** válasza:
A mellékhatások egyéniek. Volt partneremnek végig fennállt a merevedési zavar a gyógyszer mellett.
2019. jún. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
isteni xd
2019. jún. 25. 11:41
 5/14 anonim ***** válasza:
Betegtájékoztatót olvasni luxus?
2019. jún. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Van akinek semmilyen problemat nem okoz, masoknak vegig gondokat jelent, s megint masoknak egy ido utan teljesen normalisan uzemel a rendszer, miutAn a szervezet kiepiti az ellenalast a mellekhatasokkal szemben!
2019. jún. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 jdfGabrella ***** válasza:
A szpichologus többet tud segíteni mint a tudatmódosító szerek.
2019. jún. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én szedem és egy idő után megszokja az ember,viszont fáradékonyabb lesz ez igaz, az első 2 hétben viszont nagyon nehéz
2019. jún. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Bizony a gyógyszer első 2-3 hete pokoli. Igen, hatással van a libidóra.
2019. jún. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
41%
Escitilt szedtem aminek nem volt semmilyen szexuális mellékhatása és ugyanabba a gyogyszercsoportba tartozik mint a tiéd.Amúgy full hülyeség és tévút antidepresszánst szedni most már így gondolom
2019. jún. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!