Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy tudnám levezetni a...

Hogy tudnám levezetni a feszültséget?

Figyelt kérdés

Le szeretnék szokni a vágdosásról, és addíg nem is szokott gond lenni, amíg nem leszek valamitől ideges, stresszes (pl egy veszekedés, tanárok stb), mert olyankor csak a vagdosással tudom le vezetni a veszültséget. Mielőtt jönnének az utálkozó válaszok, egy éve depressziót állapított meg nálam az orvos, és nem csak a figyelemért és divatból csinálom.

Olyan tipp kéne, amivel le tudom vezetni a feszültséget abban a pillanatban, vagyis nem kell sehova sem elmenni hozzá (volt aki azt javasolta hogy menjek el edzőterembe, de az pl iskolában nem megoldható)


Olyan válaszokkal is kíméljetek hogy miért kezdtem el egyártalán. Meg van rá az okom, amit nem itt fogok megosztani.


Esetleg más tippeket is írhattok hogy hogyan szokjak le.



2019. jún. 25. 17:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha otthon akarsz maradni, akkor vegyél maganak egy kiskutyát, kiscicát, hörcsögöt vagy bármit, ami leköt téged, és még szeretetet is adnak neked, kis törődés+ kajáért cserébe!

Vagy akár olvasgass, fejts keresztrejtvényt, vagy ha ezek nem kötnek le, x-boxoz, vagy keres valami jó pc játékot.


Amúgy én most szakítás után vagyok, szóval én is próbálom magam lekötni, elterelni a figyelmemet.

Most hogy jó idő van, próbálok többet lenni a barátaimmal, ha nincs kedvem hozzájuk, akkor csak megyek egyet biciklizni, vagy vezeteke egyet és zenét hallgatok.

Amúgy van 3 kiscicánk, ők nagyon jól tudnak streszt oldani :)

2019. jún. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mozgással, beszéddel is lehet feszültséget levezetni. Igaz, drága az uszodabérlet.
2019. jún. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!