Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha nem alszik éjszaka az...

Róbert dávid kérdése:

Ha nem alszik éjszaka az ember eleget, hanem nappal lehet ingerült depressziós?

Figyelt kérdés
az a helyzet hogy hajnali 3 ig beszélgetem egy ismerősömmel facebook on,és este felé késő délután elment a kedvem mindentől. semmi nem foglal le és idegesitenek az emberek,mindez 1 napja van. nem lehet az ember mindig jol. szedek gyógyszereket azt is nem reggel 7 kor hanem 11 kor szedtem be valószínű ezis közre játszik.28/F

2019. júl. 2. 20:31
 1/2 anonim ***** válasza:
lehet. Éjszaka aludni kell,.
2019. júl. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sajnos rengeteget küzdök ezzel mivel én csak hajnali 4 után bírok elaludni és délig alszom. Ha meg van valami dolgom délelőtt akkor úgy nézek ki, mint egy ,,drogos,,.Nálam régóta fennall ez és sajnos nem vagyok jó semmire ez miatt. Tudom, hogy hosszútávon nem fog ez így menni tehát valtoztatnom kell. Eleve nem így vagyunk megolkotva, mert azért van az éjszaka, hogy akkor aludjunk.

Szerintem ne várd azt meg, hogy odáig fajuljanak a dolgok mint nálam, mert nehéz lesz visszaalni. Ez így nem egészséges és minden téren tönkreteszi az életed.

Remélem rendben leszel. Minden jót neked!:)

24L

2019. júl. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!