Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ingyenes pszichólogust?...

Ingyenes pszichólogust? Szükségem lenne segitségre de nincs pénzem. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Feltettem már ezt a kérdést ma de törölték sajnos igy nemtudtam megnézni. szóval tud vki?
2010. júl. 10. 11:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
A kórházakban ingyenes a pszichológus!
2010. júl. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
sztk ban is lehet próbálkozni, ott is ingyenes
2010. júl. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Beatrix17 ***** válasza:
68%
Nem jobb egy olyan emberrel megbeszélni a bajaidat,akiben 100%ban megbizol?Ingyenes,és ha ismer,nyilván tanácsot is tud adni...
2010. júl. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
nincs olyan akinek eltudnám mondani sajnos, aki meg lenne annak nemtudok megnyilni nekem idegen előtt jobban megy fura tudom
2010. júl. 10. 11:36
 5/14 anonim ***** válasza:
58%
hát sajnos inygenesen nehéz majdnem lehetetlen pszichológust találni, kivéve a lelkisegélyszolgálatokat, próbáld meg ott
2010. júl. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Ha nem múltál még el 18, akkor a Gyermekjóléi Szolgálathoz menj! Ott van pszichológus, ingyenes, és kedves, segítő szakemberek!

Ha elmúltál 18, akkor a háziorvosodtól kérj beutalót az SZTK-s pszochológushoz. Ha netán a háziorvosod faggatózna, miért, nem kell elmondani neki a problémád, elég tömören, pár szóval elintézni, elvégre nem ő lesz a pszichológusod..

2010. júl. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
65%

na ez nem egészen így megy


először is pszichológushoz nem kell beutaló és nem ő az aki az SZTK-ban van ,,,,

kevered a pszichiáterrel, csakhogy hozzá sem kell beutaló, egyzserűen csak oda mész és annyi, bár sok jót ne várj, az nem fog veled netán egy órát elbeszélgetni, kapsz 1 percet nagyjából a problémádra aztán meg 3 receptet és vége , ennyi

2010. júl. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
na meg ki tudja h a jó barátja ingyen vállalná-e ??
2010. júl. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
oké köszi a válaszokat úgytünik egyedül kell feldogoznom nemtudom mennyire fog menni.....
2010. júl. 10. 11:51
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is jártam TB-s pszichológushoz, nem pár percet kaptam, hanem szépen be voltam neki írva a naptárába, hogy 14:00-15:00 és alatta a nevem, és ugyan így írt fel mindenkit 1-1 órára, és annyi időm is volt pontosan. Legjobb, ha a körzeti orvostól kérsz tanácsot, ő tudja, hogy kihez érdemes menni, de nem kötelező hozzá fordulni, nagyobb rendelőintézetekben ha nincs is helyileg pont ott pszichológus, de a recepción is meg tudják mondani, hogy hova kell menni. Ott időpontot kérsz és mehetsz.
2010. júl. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!