Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Eljöhet az a pont sok sok...

Eljöhet az a pont sok sok stressz és szorongás hatására, hogy már nem bír el többet az idegrendszer és végleges, visszafordíthatatlan károsodás történik?

Figyelt kérdés
Vagy ezt minden esetben valahogy belyre lehet idővel hozni?
2019. júl. 9. 15:34
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

1. Nem vagyok férfi

2. Nem tudom mik azok az idegörlő játékok amiben veszítenem kéne

3. Az testmozgás elég jó ellenszere a stressznek

4. Szeretem a munkámat de ha nem így lenne is elég inkorrekt ilyen tanácsot adni. Nyilván mindenki felmondana akinek nem tetszik amit csinál csak nem szeretne a híd alá költözni bevétel híjján. Ilyen állapotban meg pont rossz döntés munkát váltani hacsak nem az a kiváltója mindennek. De nálam a munka az életem utolsó forrása.

5. 10 percig meditálni? :) már Popper Péter is megmondta, hogy " gyorsan nem lehet meditálni" egyébként naiv elképzelés, hogy megoldás lenne bármire is.pár perc meditációnak hitt idétlenkedés.

6. A válaszod értelmetlen

2019. júl. 17. 02:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!