Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Mentális egészség

A kérdés

Asentra 100mg-ot egy adagban is be szabad szedni? (többi lent)

Olyan kérdésem lenne, hogy az Asentra (sertralin) 100mg-ot 2x1-t írt fel az orvos mellé 3x1 Spitomin 10mg-ot,2x1 Grandaxin namost én este bevettem az Asentra-t és nem tudtam tőle aludni, a betegtájékoztatóba azt olvastam ,hogy reggel vagy este kell bevenni NAPI EGYSZER. Bevehetem akkor reggel is a 2db-ot? Az orvoshoz 1 hónap múlva megyek csak vissza azért kérdezem. köszi 31/F

Keress kérdéseket hasonló témákban: Szertralin, Spitomin

júl. 12. 10:00  Privát üzenet  

A válasz
Hívd fel az irvosod!

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont júl. 12. 13:55 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Asentra 100mg-ot reggel is be szabad szedni? (többi lent)
Ezekről a gyógyszerekről van valakinek tapasztalata, hogy milyenek? (hatás, mellékhatás, stb. ) Asentra 100mg (szertralin), Spitomin 10mg.
Depresszió, Pánik! Szertralin, Stimuloton, Asentra, Zoloft Antidepresszánst aki szedi vagy szedte . Ívélemény? Hatás, hatékonyság, mellékhatás témában kérem írja le személyes tapasztalatait .
Tényleg igaz hogy az Asentra tönkre vágja az agyat?
Mit a véleményetek az Asentra 50mg antidepresszánsról,? Szedi valaki? Segített? Az első pár hétben milyen volt?
Van itt olyan aki leállt az Asentra szedésével? Tapasztaltatok mellékhatásokat? Milyeneket?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Mentális egészség rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!