Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Asentra 100mg-ot reggel is be...

Asentra 100mg-ot reggel is be szabad szedni? (többi lent)

Figyelt kérdés
Olyan kérdésem lenne, hogy az Asentra (sertralin) 100mg-ot este 1-t írt fel az orvos mellé 3x1 Spitomin 10mg-ot, namost én este bevettem az Asentra-t és nem tudtam tőle aludni, a betegtájékoztatóba azt olvastam ,hogy reggel vagy este kell bevenni. Bevehetem akkor reggel is? Az orvoshoz 1 hónap múlva megyek csak vissza azért kérdezem. Ezeknél a gyógyszereknél miért van egyébként ,hogy minimum 2 hét mire használnak? A Spitomin az van olyan jó gyógyszer mint a Rivotril erősségben? köszi 31/F

2019. jún. 19. 10:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet reggel szedni. A Spitomin sokkal gyengébb mint a Rivotril. A gyógyszer módosítja az agyban a neurotranszmitterek hatását, és ennek enyni idő kell, hogy érezni lehessen valamit.
2019. jún. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!