Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Sajnos 8 éve pánik betegségben...

Sajnos 8 éve pánik betegségben szenvedek mit tegyek? Többi lent

Figyelt kérdés
Volt házassági kapcsolatom betege lettem már pszichológushit is mentem természet gyogyasznal jártam a problémám a pánik roham volt amit legyurtem most meg a távolság fobiam nem merek egyedül lenni és menni meszeb utakra a saját varosomat nem járom be mert félek ha rám törik mi lesz velem?
2019. júl. 14. 15:47
 1/3 anonim ***** válasza:
8 év alatt eljutottál orvoshoz?
2019. júl. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Persze 10evbol már a második évben kezdtem az orvosnál és annyit értem el hogy a pánik megszunt de az egyedüllét és a távolság fóbia meg maradt... El váltam és kigyogyultam ide oda mentem na jó nem. Egyedül de mentem. Össze vissza az ország másik felébe de most a mai házasságomban újra vissza tért ez a fránya pánik és nem. Merek mozogni ami már lassan rá. Megy a házasságomra....
2019. júl. 14. 16:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is pánik beteg vagyok,de megyek pedig félek én is.Gondolom függ mennyire vagy pánikos.Én lassan elkezdtem kissebb távokra menni,vagyis elvitettem magam kocsival.A kocsiba rosszul voltam,majd eltereltem a figyelmem.Elértünk egy úti célt,remegett mindenem de tettem pár lépést kocsin kívül,és így tovább.Le kell küzdeni elmenni olyan helyre akár a falu határba ahol nincs senki,nem is fogsz valószínű oda visszamenni.Sajnos csak így működik.De legyen veled valaki vissza vigyen a biztonságba.
2019. júl. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!