Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Rivotril ról hogy álljak le?

Róbert dávid kérdése:

Rivotril ról hogy álljak le?

Figyelt kérdés
az a helyzet hogy nincs most kezelőorvosom jelenleg,de át szeretnék váltani Xanax ra mert az nem butit kevesebb mellékhatása van,és korszerübb. na most a kezelőorvosra vissza térve,fogok keresni,de nem szeretném ezt a szart szedni. Vagy ti melyiket találjátok jobb nyugtatótnak? Én beszedtem ma este önszakáluan egy 0,5 öst és hangulatjavitó hatása is van nem csak szorongásoldó. aki ért ehez kérem írja le hogy álljak le fokozatosan erről a méregről,mert hirtelen gondolom nem lehet 28/F

2019. júl. 15. 20:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Rivotril tapasztalatom nincs, de anyósom konkrétan megbolondul a Xanaxtól. Nem viccelek, ijesztő a változás miután beszedi. Napközben dolgozik, ott nem, csak este, miután hazaér vesz be. Mindig tudjuk mikor, mert 30 percen belül zavaros lesz, összakad a nyelve, aztán elborul, sírni kezd, hülyeségeket mond, jön ogy ölelgessük, meg adjunk neki puszit... reggel pedig az egészre nem emlékszik. Emiatt konkrétan félünk tőle, zárt ajtónál alszunk, nehogy egyszer álmunkban leszúrjon. Tényleg totál dilis olyankor. Ezt az aggodalmunkat józan perceiben vele is megosztottuk, szegény rengetegszer neki is futott letenni azt a szart, de nem bírja. Függő, reszket érte. Nem ajánlom, hogy bármi helyett arra szokj rá.
2019. júl. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
12%
Egyik méregről ráállni a másik méregre? Semmivel nem vagy beljebb! Egyáltalán hogy jutottál hozzá? Ne írd felül az orvos döntését, hanem várd meg, amíg lesz új!
2019. júl. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én az utóbbi hetekben kezdtem szedni a Xanaxot, de semmi hatását nem érzem. Folyamatosan a pánikroham szélén egyensúlyozom. Valami erősebb kellene.

Persze jobb lenne gyógyszerek nélkül, de állandó, elviselhetetlen stressz nélkül meg még jobb.

2019. júl. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hát,inkább szedem a mérget,minthogy ki alakuljon megint a szorongás nálam
2019. júl. 16. 04:52
 5/9 anonim ***** válasza:
04:52: igen, ugyanígy vagyok vele én is, csak nálam a szorongás a mostani gyógyszerek ellenére sem akar megszűnni...
2019. júl. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nekem sem
2019. júl. 16. 13:04
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább szívjál füvet.1000x jobb mint azok a szarok.
2019. júl. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jajj utolsó, egyszerű vagy mint egy faék. Szívd csak azt a sz*rt, ennél butább már úgy sem lehetsz. Te meg kedves kérdező, mozogj soksoksokat ha megteheted, mellette B komplex, magnézium, sok zöldség/gyümölcs, kevés zsír, és ami egy elég fontos tényező hogy a koffeintartalmú ételeket/italokat kerüld hs eddig nem tetted!
2019. aug. 6. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja és sok csapvíz ivás! Nem jön azonnal a sült galamb, de szakállad se lesz azért 😊 a vonat meg nem vár
2019. aug. 6. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!