Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Rivotril (klonazepám) felezési...

Rivotril (klonazepám) felezési ideje?

Figyelt kérdés

Azt írják 18 és 50 óra között van. Nekem ennél pontosabb adat kellene, nyilván ez függ az én paramétereimtől is.

46kg vagyok és 18 éves lány, ha ez segít



2019. júl. 15. 18:28
 1/2 A kérdező kommentje:
Hogyan számoljam ki, hogy hány ng/ml van a véremben?
2019. júl. 15. 18:36
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Röviden: Sehogy.

Hosszan: Ez nem olyan mint a málnaszörp. Eleve nem a véredben van, csak a plazmában. A gyógyszereknél változó, hogy mennyire zsíroldékonyak, hogy oszlanak meg a szövetközi folyadékokban, zsírszövetben, agyban,nyirokban, stb. Egyénenként változik a lebontó enzim aktivitása is. A fehérjékhez is kötődnek, a felszívódás is egyénfüggő. Ha pontosan tudni akarod, akkor magánlabor kimutatja a véredből. Más módszer nincs.

Egyébként a "Átlagos eliminációs felezési idő a dózistól függetlenül 30-40 óra között van. " forrás: pharmindex

2019. júl. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!