Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha valaki sokat van egyedül,...

Ha valaki sokat van egyedül, a túlzott befelé figyelés és gondolkodás miatt lehetnek lelki problémái?

Figyelt kérdés
Ha társaságban vagyok, semmi bajom az ég világon. De abban a pillanatban, hogy kicsit is egyedül vagyok (főleg, ha otthon) borzalmas érzések és gondolatok kerítenek hatalmukba. Mintha depresszióba esnék. 19/F
2019. júl. 15. 21:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Simán.Nem tehetsz róla,ilyen ez a világ,sokakkal ez van.Az biztos nem megoldás ha mindig vagy valakivel.De nem tudom mi az.Milyen érzések meg gondolatok?
2019. júl. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ginger Mama ***** válasza:

Amikor ràèr az ember, sokat agyal ès rendszerint faszsàgokat... A te korodban meg föleg magyon be tud fordulnibaz ember. Pròbàld magad lekötni, meg tudatosítsd magadban hogyvcsak az EGO-d szòrakozik veled. :)

Ha nem javul, kèrj segítsèget! Nem szègyen az!

2019. júl. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!