Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehet lecsillapítani...

Hogyan lehet lecsillapítani az öngyilkossági gondolatokat?

Figyelt kérdés
Már legalább fél éve a nap 24 órájában csak az alkoholt öngyilkosság jár a fejemben ... Attól félek hogy egyszer majd meg is csinálom.

2019. júl. 17. 20:20
 1/5 anonim válasza:
28%
èn is voltam ilyen helyzetbe ha hiszed ha nem Istenhez fordulás segít.Amikor ember már nem tud segiteni Isten akkor lèp közbe Istenre van szükseged õ segit hid el.
2019. júl. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi...

(Én nem hiszek Istenben de ha van akkor engem nem hallgat meg...)imádkoztam már hozzá elég sokat

2019. júl. 17. 20:31
 3/5 anonim ***** válasza:
61%
A szeretteid támogatásával, szakember (pszichiáter vagy pszichológus) bevonásával.
2019. júl. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi az az alkoholt öngyilkosság?

Hát ja az élet nehéz. Valami célt kéne találnod.

2019. júl. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
61%
Nekem is folyton eszembe jut,üres az életem,full egyedül élek,hatalmas bajban is vagyok amellett hogy se pénzem se munkám.Viszont mindig eszembe jut hogy így is úgy is meghalok egyszer,most nagyon rossz(szinte mindig az volt),viszont ha életben maradok még lehet jó a vége.nézz meg pár docu-t a youtube-on,emberekről,sorsokról,akiknek valóban elviselhetetlen az élete,és remélhetőleg elszégyelled magad.Ha gondolod segítek ebben.
2019. júl. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!