Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet, hogy pszichopata vagyok?

Lehet, hogy pszichopata vagyok?

Figyelt kérdés

Tudni kell rólam,hogy nekem az okoz örömöt ami másoknak rosszul esik és direkt azért bántok meg másokat,hogy én jól érezzem magam és sokszor amikor rossz a kedvem csak ezért kötök bele másokba,hogy jó kedvem legyen.Ez utalhat valamire? (mármint,hogy valami mentális betegségem van)

Forduljak pszichológushoz?



2019. júl. 18. 17:36
 1/7 anonim válasza:
100%

A pszichológus sokat tud segíteni, érdemes lenne

De ez szerintem nem pszichopata, néha én is ilyen vagyok

2019. júl. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Klau97hun válasza:
100%
Durva hogy hogy dobálóznak az emberek itt a szociopata, pszichopata kifejezésékkel 1-2 rájuk illő tényező miatt 🤣
2019. júl. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
33%
Ha igaz amit írtál,komoly gondok vannak veled.Nem is neked gond,hanem a körülötted lévőknek.Beteg vagy az biztos,de hogy pszichopata-e azt nem tudom.
2019. júl. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindenképp segítségre van szükséged, és az már nagyon jó, hogy ezt felismered. Én nem diagnosztizalhatlak, nem tudom, mi a konkrét bajod, de ezt majd a szakember megmondja. Keress fel egy pszichoterapeutát!
2019. júl. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát a szadizmus sok mindennek lehet a tünete. Nem feltétlenül vagy pszichopata, azok pedig általában nem szadisták, inkább közömbösek.
2019. júl. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát haver, őszintén kicsit ismerős a szitu... Unalom és gonoszság, testvér... :/
2019. júl. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindjárt beverem a képed
2019. júl. 23. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!