Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy lehetnék pszichopata!?

Hogy lehetnék pszichopata!?

Figyelt kérdés
Úgy érzem korlátozná az érzéseim főleg a félelem meg a szorongás ezeket egyáltalán nem szeretném érezni...

2019. jún. 30. 14:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha az akarsz lenni, már jó úton vagy.
2019. jún. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A bátorság a félelmek legyőzése.

Ha a félelmeidet akarod eltüntetni, gyáva maradsz.

Tehát szeretnél egy gyáva pszichopata lenni?

2019. jún. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonymousreview60 ***** válasza:

A pszichopata állapot veleszületett, majdnem azonos forma a környezet által kialakított szociopátia.

Ha "indokolatlan" szorongás és félelem gyötör, akkor fel kell tárni ezek gyökerét, és fel kell számolni. Ez jellemzően pszichoterápia keretében történik vagy addig kényszeríted magadat a szembenézésre, amíg meg nem szűnik a félelmed.

Milyen szorongás gyötör?

2019. jún. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Inkább szociális fóbia de ezzel még ha mindennap szembe megyek 29 évesen jobb nem lett sőt .. De néha észrevettem h nagyon tudok szorongani is.

De azt is észrevettem h a például kontrollálom a légzésem és koncentrálok akkor egy nagyon nyugodt hipnotikus állapotba tudok kerülni ahol tisztán és nyugodtan gondolkozom de ez ritka mert sokszor a szorongás lesz urrá rajtam s elfelejtek koncentrálni.

2019. jún. 30. 15:24
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem ez olyan mintha tűzbe kéne mindennap tenni a kezem hiába csinálom csak jobban fáj de viszont meg vannak olyan helyzetek ahol meg nem félek pedig ott meg kéne lehet gyerekkori trauma nem tudom.
2019. jún. 30. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!