Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan találjam meg/fedezzem...

Hogyan találjam meg/fedezzem fel személyiségem árnyékoldalát?

Figyelt kérdés

Mentálhigiénés szakemberek, pszichológusok, hozzáértők útmutatását várom. Illetve azok válaszát is érdeklődéssel olvasnám, akik végig mentek sikerrel a fenti úton.


Ha van erről szakirodalom, kérem, osszátok meg velem!


Köszi előre is.


2019. márc. 18. 20:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Személyiség típusod beazonosítása , ezen belül tesztek és önvizsgálat . Modern nyugati feltárások fejlesztő módszerek sport stratégia alkotó tevékenységek keleti utak meditåciómenneagramm . Van választék és pár biztosan személyedre szól .
2019. márc. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nekem 17 évesen, spontán sikerült azzzal, hogy egyszerűen magamba néztem. Kabumm! ... :D
2019. márc. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Miért az árnéykoldallal akarsz foglalkozni? Miért kéne azt felfedezni? Annak az a dolga, hogy az árnyékban maradjon, nem?
2019. márc. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Mièt ne foglalkozzon magával ? Az önismeret fontos része , tudatos megismerės korát éljük . Nem elég a hit meg a babona itt megismerés tapasztalat kell .
2019. márc. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább a legfontosabb, legjellemzőbb tulajdonságaival kéne foglalkoznia, azokat megtanulni kezelni, stb., nem azokat, amik úgyis rejtve vannak.
2019. márc. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:

Tegyél fel magadban kérdéseket

Miket szeretsz csinálni, milyen zenét szeretsz. Igazából ez nagyon egyszerű dolog csak add önmagad, tedd azt amit jónak látsz, élj úgy ahogy akarsz

Ha máshogy teszed előbb utóbb vissza térsz önmagadhoz szóval felesleges más személyiségét követni

2019. márc. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Indokold meg miért csak azzal foglalkozzonamivel tisztában van ? A hibái kijavíthatók erőfeszítésekkel tudatos tettekkel , nem könnyű de eredményes . Korlátolt hiányos a nézeteitek .
2019. márc. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
6os ez ostoba tanács mert az önmagad nem egy spontán jelenség ami van .Szabaddá válni nem egyszerű , leírni az . Létezik beidegződés szokás félelem tudalatti blokk ami nem az én része . Letéríted az eszmélésről buta tippekkel .
2019. márc. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

"Indokold meg miért csak azzal foglalkozzonamivel tisztában van ?"

Nem azt mondom, hogy csak azzal, hanem azt, hogy inkább azzal. És azért, mert nagyobb léptekkel haladhat az önismeret útján, ha a jellemzőbb tulajdonságokkal kezdi. Ha azokat megtanulja jól kezelni, kordában tartani, elfogadni, stb., akkor az árnyoldal már igaziból nem is olyan fontos, hiszen az már csak a maradék pár százalék a személyiségéből.


"A hibái kijavíthatók erőfeszítésekkel tudatos tettekkel , nem könnyű de eredményes ."

Ja, szerinted az árnyékoldal a negatív tulajdonságokat jelenti? Én azt hittem, hogy a kevésbé jellemzőeket, azokat, amiket nehezebb észrevenni, tudatosítani.


Egyébként a vessző meg a pont előtt nincs szóköz, csak utána.

2019. márc. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
71%
meditációval
2019. márc. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!