Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 18 évesen tudok én időpontot...

18 évesen tudok én időpontot kérni pszichiáternél?

Figyelt kérdés

Lassan már elviselhetetlenné válnak ezek a hangok és lények. Egyre gyakrabban borítanak ki, csak úgy mint a téveszmék és a kényszeres gondolatok. Szüleimmel félek beszélni, viszont pszichológushoz ők is akarnak már küldeni. Ami ugye nem ugyanaz..

Aki válaszol normalisan, köszönöm!



2019. júl. 23. 06:21
 1/4 anonim ***** válasza:
A felnőtt háziorvostól kérhetsz beutalót, annak birtokában időpontot. Üdv a felnőttek világában, mostantól mindent magadnak intézel. Igen, ezt is.
2019. júl. 23. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen igen, de ha ilyen komoly téveszméid vannak, akkor pszichiátria ambulancia, minél hamarabb.


Érdekes, hogy felismered, hogy hol a határ téveszme és valóság között. Menj minél hamarabb, hogy ne kínozzon.

2019. júl. 23. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1

Hát igen, valahogy muszáj lesz.


...

#2

Vannak időszakok amikor nem megy,de aztán pár nap múlva rájövok hogy ez nem igaz, próbálom "vígasztalni" Magam, hogy ez csak képzelgés.

Tudom téveszme, valahogy mégis elhiszem..

2019. júl. 23. 06:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom :( biztos szörnyű lehet. Sétálj be a pszichiátriára, azonnal segíteni fognak.
2019. júl. 23. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!