Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Annyira erősen szorongok,...

Annyira erősen szorongok, hogy már úgy érzem belehalok. Hó végére kaptam időpontot a pszichológushoz. Hogy bírjam ki addig?

Figyelt kérdés

Már a fejem szétesik tőle, hasmenésem van, szédülök, alig tudok aludni, halálfélelem gyötör, mindenhol rosszul leszek annyira kiszívja az erőm a stressz. Nem használ se a vitamin, se az egészséges táplálkozás,k

Se a citromfű tea,se a meditációs zene. Beszélni nem tudok erről senkivel. A testmozgás jót tenne de az ájulás szélén már az sem megy. Komolyan azt érzem itt van a történet vége. Már alig maradt bennem élet. Nagyon meg vagyok rémülve ettől az állapottól. Semmi értelme szoronganom mégis non stop ez megy.


2019. júl. 11. 07:04
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Szia

Hasonló helyzetben voltam, pszchihológust hagyd a fenébe, ezt csak is pszchihiáterrel lehet megbeszélni.

Ne félj hozzá elmenni, sokat segíthet.


Minden jót kívánok!:)

2019. júl. 11. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azon már túl vagyok. Az nem beszélget hanem drogokat osztogat. Kipróbáltam még rosszabb lett.
2019. júl. 11. 08:09
 3/8 anonim ***** válasza:

Nézd meg, és gondolkozz el rajta:

https://www.youtube.com/watch?v=vzGIQczkwwo&t=279s

2019. júl. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ennek már láttam pár részét félelemetes hülyeségek vannak benne.
2019. júl. 11. 15:10
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha ennyire súlyosak a tüneteid, kivételesen merem javasolni enyhe nyugtató szedését, átmenetileg. Azt a háziorvos is felírhatja, oda pedig akár holnap is mehetsz.

Tudom, milyen érzés, nem kívánom senkinek, rajtam ilyenkor csak a Xanax (Frontin) segít, de igaz, hogy könnyen hozzá lehet szokni. Ugyanakkor szenvedni sem érdemes hó végéig.

2019. júl. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Feontinin már túl vagyok. Semmit nem hasznalt csak a mellekhatásait élveztem. Aztán keserves volt abbahagyni. Nem kezdem újra.
2019. júl. 12. 10:47
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Hogy érzed magad azóta?
2019. júl. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mivel kiderült, hogy vérszegény vagyok és folsav hiányos egy hét után picit jobban a vitaminok hatására. De ez csak annyit jelent, hogy terhelésre nem akarok rögtön elájulni. Biztos ez is hozzájárul.
2019. júl. 20. 08:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!