Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehet változtatni az...

Miimy kérdése:

Hogyan lehet változtatni az életminőségen?

Figyelt kérdés

Most pár hete diagnosztizáltak epilepsziával, két rohamom volt eddig, tegnap este pedig majdnem egy harmadik is volt. Lehet,hogy hülyén fog hangzani, de mindneki azt tanácsolja hogy változtassak az életmínőségemen, de nem tudom,hogy hogyan tehetném még. Mentálisan nagyon kivagyok készülve, rengeteget feszengek és stresszelek, viszont egyszerűen nem tudom megmondani hogy miért ha megkérdik az okát. Persze vannak ilyen kisebb esetek amikor tudok rá válaszolni, de a legtöbbször képtelen vagyok rá. Mit tanácsoltok, hogy tudnám megváltoztatni az életminőségemet vagy legalább a stresszt csökkenteni?


18/l



2019. júl. 23. 08:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Az a legfontosabb kérdés, hogy miért vagy kikészülve mentálisan. Az epilepszia miatt? Vagy más dolgok miatt?

Olvass, ismerd meg az epilepsziát, mit lehet, mit nem lehet, stb. A stressz ellen legjobb a sport, jóga, relaxlás, meditálás. Meg fejben rá kell jönni, hogy fölösleges görcsöléssel tölteni az időt.

2019. júl. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha még aktuális, akkor ajánlom, hogy menj el pszichiáterhez, mond el neki amit a kérdésedben is leírtál, és kérd, hogy küldjön el pszichológushoz, TB alapon erre van lehetőség egy rövid 10-15 alkalmas terápiára. Az sokat tud segíteni.
2019. okt. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!