Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez mar koros testkepzavar?

Ez mar koros testkepzavar?

Figyelt kérdés

Egy ideje valamiert nagyon rakaptam a thinspiration (nagyon vekony lanyok kepei “osztonzese a dietara”) nezegetesere, viszont egy ideje mar ugy erzem, tul komolyan veszem. 173 cm vagyok es 68 kg es ugy erzem, hogy kb. 49-56 kg lenne az, amivel megelegednek. Emellett allandoan masok testet nezem, elemezgetem a legkisebb reszletig es mar egy kisportolt, edzett testet is kovernek, tul vaskosnak latok. Pl: [link]

Az ideal ilyesmi: [link]

Anorexiasnak nem mondanam magam, sosem hanytattam magam vagy hasonlok, sot, elegge egeszsegtelenul eszem. De mar szinte csak abbol all az eletem, hogy hogyan tudnek a legkevesebbet enni, hany grammal leszek kevesebb masnap, kinek milyen a combja, stb.


2019. júl. 30. 22:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Menj el az Idegosztályra! Onnan adhat beutalót pszichológushoz, vagy ad valami gyógyszert a problémádra.
2019. júl. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Kérdésedre a válasz: igen. Fordulj orvoshoz, és ezt a legkomolyabban tanácsolom.

Az "ideál", amit mutatsz nekünk, egy cseppet sem néz ki egészségesen.

2019. júl. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Van bmi kalkulátor azzal ki tudod számolni online is hogy mennyi az ideális testsúlyod és mennyi számít attól rosszabbnak
2019. júl. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem már az első képen lévő fitnessz modell is vékonynak számít. A "zsírosabb" izmos lányok jönnek be max.

Ez komoly testképzavar nálad. Egyáltalán nem egészséges kinézetű a vékony csonti test. Kis tiniknél még bejöhet a 15 évesek között, de egy 25 év feletti férfinak általában azok a nők jönnek be, akiken van mit fogni. Vagyis úgy fogalmazok, hogy azokat előszeretettel megnézik.

2019. júl. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Pedig szerintem nagyon jó alakod lehet.

A BMI kalkulátor szerint 5 a legalacsonyabb szélsőérték neked.

2019. júl. 31. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
szeretnél te csak a 68 kilóddal ilyen ‘vaskos’ lenni mint az első képen a csaj 😂
2019. júl. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Yskirde ***** válasza:
100%
Nem feltétlen az, de jóhoz nem vezet. Én is ilyen voltam, le is fogytam nagyon, de vissza is jött es rosszabb mint eddig. Most egészségesen csinálom, normalis céllal:)
2019. júl. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!