Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyi a normális késés...

Mennyi a normális késés menstruációnál?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az egészet azzal kezdeném, hogy nem vagyok az a típus aki sokat eszik, de emellé egészségesen táplálkozom.


16 éves vagyok (kérlek , nem kell a szidás, úgyhogy azt kérlek mellőzzétek) elkezdtem élni nemi életet, nem vagyunk hülyék, védekezünk minden alkalommal.


A menstruációm "legerősebb" támpontja, a hó/ 10-e. E körül szokott mozogni, 8-12-re.

Eddig életem során egyszer volt hogy késett egy teljes hetet, de hála istennek megjött.

Harmadik napja késik, igaz nem nagyon, de minimálisan ennél is aggódom.

Segítenétek mi baj lehet?



2019. aug. 11. 14:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
"Bár igazából annyi félelmem van, hogy mégha a barátommal is megyek kinéznek minket a boltból." Ezen ne aggódj :) Az eladókat nem érdekli mit veszel amíg ki tudod fizetni. Meg aztán: honnan tudnák hogy magadnak veszed?
2019. aug. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

12-12-10-8-8

ez egy relatív szabályos 28-31 napos ciklus, szóval valóban egy pár nap késésben vagy


testtömeged változott mostanában?

sportolsz? több most a sport mint iskolaidő alatt?

2019. aug. 12. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Igazából pont hogy kevesebbet mozgok. Nem vagyok egy lusta ember , de suliidőben sportolok. Azon gondolkodtam, hogy mindenhol csak a túlzásba vitt mozgást írják menstruáció kesleltetőnek. A nuku mozgásnak nincs ugyanilyen hatása?
2019. aug. 12. 18:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!