Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tampon kérdés. Mi lehet a baj?

Tampon kérdés. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Ne nézzetek hülyének most próbáltam először. O.b super tampont vettem méret jó is szerintem. Felhelyezem szerintem jól, észre sem veszem hogy fent van egészen addig amíg nem tüsszentek vagy köhögök olyankor mindig olyan mintha kicsúszna és csúszik is kifelé. Ez mitől lehet?
2019. aug. 13. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Először használtal tampont, raadasul Super tampont es kicsúszik belőled? Csinálj intim tornat mert ez nem normalis.
2019. aug. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A tampon csúszik a vértől. Nincs ebben semmi meglepő.
2019. aug. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt tudom hogy egy idő után kicsúszik a vértől de ezt max egy órával előtte tettem fel. Egyébként kérdeztem róla anyát szerinte nem teszem fel elég mélyre, de tovább nem megy..
2019. aug. 13. 22:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak akkor tud kicsúszni, amikor már nagyon megtelt. Egyébként valószínűleg nem jó a méret, nem tudom, miért vettél elsőre super tampont. Egy óra után csak azért tud kicsúszni, mert megduzzad a vértől, és mivel amúgy is extra méretet vettél, túl nagy egyszerűen. Próbálkozz normál mérettel.
2019. aug. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!