Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van akinek NEM vált be az...

Van akinek NEM vált be az intimkehely?

Figyelt kérdés
Egyszerűen éjszaka felcsúszik, alig bírom kiszedni. Nem teszem fentre, rengeteget utána olvastam már, mindent jól csinálok szerintem. Nagyon mélyre felcsúszik minden alkalommal. Más is járt így, hogy nem jó neki a kehely?
2020. febr. 6. 17:45
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Én még mindig küzdök vele, nem is értem miért dicsérik sokan... pont az amit leírtál utolsó szóról szóra így van :D ezért tettem fel a kérdést, hogy nem igaz hogy csak Én lennék béna hozzá, holott lassan 15 éve tampont használok.
2020. jún. 9. 20:12
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Már el is tettem a zsákjába. A következő alkalommal előveszem és újra próbálkozom.Jelenleg úgy érzem nem leszünk szoros barátságban, sajnos. Még nem adom fel, lehet nekem 1 év is kell mire beletanulok?!:D Az is lehet, hogy veszek egy másik fajtát pl. Femmycycle, hátha annak jobb a kialakítása, könnyebben felhelyezhető.Hátha jobban fogok boldogulni azzal. Majd megírom mire jutottam, de most a kezdeti lelkesedésem ez a fajta kehely (selenacup) lelombozta. Amúgy nekem is magasan szokott lenni a méhszájam, egy ujjal nem érem el, azert gondoltam a nagyobb változatra,de nem igazán jött be. Nem tudom lesz-e egyáltalán olyan ami beválik:D Kiválasztani sem könnyű. Ez van, lehet nem mindenkinek való ez a kelyhezés...
2020. jún. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nekem ladycup pihen a zsákjában..
2020. jún. 13. 13:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!