Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ciki ha anya rakja fel az...

Ciki ha anya rakja fel az első tamponom?

Figyelt kérdés

2020. márc. 24. 01:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
58%
A tampont neked kell érezni, hogy jó helyre teszed, anyukád ezt nem biztos hogy meg tudja csinálni neked. Plusz undorító is. Ha nem tudod egyedül feltenni, inkább maradj a betétnél, ahogy a többiek is írták. Én csak azután kezdtem tampont használni, hogy elvesztettem a szüzességem. 13-14 éves korban szerintem a tampon még nem való mindenkinek.
2020. márc. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
73%
ha muszáj lenne se engedném anyámnak hogy lent turkáljon...jo az anya lanya viszony de akkor sem EZ UNDORÍTO
2020. márc. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
77%
Huh, én nem engedném.
2020. márc. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
22%
Ennyi prűd embert komolyan... vajon mit lát rajta anyukája amit még nem? Na meg mi benn az undorító, ilyen alapon a szex már maga a sátánizmus, főleg, hogy van akik havi idején is csinálják.
2020. márc. 26. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
16%
Nem ciki,de elég bizar. Szerintem is hagyd a fenébe a tampont. Lehet, h kényelmes, mert nem érzed, h ott van, de ezzel ki is merültek a mellette felhozható érvek.
2020. ápr. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!