Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet valahogy késleltetni a...

Lehet valahogy késleltetni a menstruációt?

Figyelt kérdés
Jövő hét közepén megyek nyaralni, és pont akkor jön meg. Olyankor nagyon görcsölök, minden bajom van, így a nyaralást meg a fürdést nem igen élvezném, pedig jó lenne kikapcsolódni egy kicsit. Fogamzásgátlót nem szedek. Olvastam, hogy a koplalástól meg a túlzott testmozgástól késhet, de gondolom, hogy nem egy hét alatt fog kialakulni ez a hatás. Hallottam, hogy valaki citromos vízzel késleltette. Vajon mennyire igaz, hogy a citromos víznek van ilyen hatása?

2020. jún. 30. 18:39
 1/5 anonim ***** válasza:
A citromos vizet elotte egy hettel mar inni kell es mindennap, de igy sem valik be mindenkinek. Probald ki, amugyis egeszseges 😊
2020. jún. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem a citrom, hanem a C vitamin a kulcs. A lényeg, hogy egy héttel hamarabb kezdj el ciromot, narancsot, paprikát... enni. De maximum 3 napot fogsz vele nyerni.
2020. jún. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha nyer egyáltalán.

Tamponnal tudsz menni strandolni/fürödni.

2020. jún. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
55%
Vagy intim kehely
2020. jún. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem nem tudsz ellene semmit se tenni
2020. júl. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!