Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan tarthatom rendben...

Hogyan tarthatom rendben odalent, hogy egészséges és ápolt legyen?

Figyelt kérdés
Régebben elég sok hüvelyi folyásom volt, ezért sok intitusfürfőt próbáltam ki de rájöttem csak ártok magamnak. Napokban csak tiszta vízzel kezdtem mosakodni ott lent, és sokkal frissebbnek érzem mint mikor azokat az intim tusfürdőket használtam. Sőt a bőrirritációm sincs már ami miatt piros volt és hámlott. Azóta tök normál és nem büdös egyáltalán. Tényleg ennyire érzékeny voltam azokra? Lehet másoknak bevállt de nekem sajnos nem. Meg szeretnék étrendet váltani, hogy olyan ételeket eszek majd ami kifejezetten segít ott lent, megöli a bacikat, rendben tartaj stb. Hallottam az ananászról és az áfonyáról de sajnos az ananászt nem tudom megenni, mert utálom. Áfonyával nincs bajom. Vagy akár milyen italok segíthetnek mint áfonyalé vagy bármi amiről tudtok. Meg a bugyi, azt hallottam, hogy kizárólag 100% pamut bugyit kell hordani, ez tényleg igaz? Mert szeretem a pamut bugyikat csak érdekes, hogy az is rendben tartaná plusszban. Semmi betegségem nincs vagy bármi, ezért is szerenték kifejezett figyelmet nyújtani a hüvelyemnek, hogy normális lehessen mindig. Régen sajnos elhanyagoltam magam és emiatt lettek gondok, de ma már nincs semmi. Milyen trükköket tudtok esetleg ami segít rendben tartani a hüvelyt és egészségesen tartani? 23L

2020. szept. 29. 21:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Eszedbe ne jusson ízesített joghurtot! Csak natúrt.
2020. okt. 4. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

rendben. nem tudtam azért kérdezem :D.

akkor sima natur kefír és joghurt.

Azt is áruljátok már el mennyit egyek pl.egy héten?

2020. okt. 4. 03:27
 13/13 anonim ***** válasza:
2020. okt. 4. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!