Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan fogyjak le egészségesen...

Hogyan fogyjak le egészségesen és tarthatóan? 15/lány

Figyelt kérdés
Hetente kétszer járok konditerembe. Eddig nem sportoltam tartósan, csak mostmár megelégeltem. Gyakorlatilag 6 éve nem sportolok rendszeresen. A konditeremben 10 percet futok, lépcsőzőgéet használok, vádlira és combra edzek, valamint a hátgépeket használok a gerincem miatt (fáj néha a hátam, sokat görnyedek suliban, és nem is igazán jó a tartásom). Szeretek mozogni, csak az evést nehezebb megoldani. Reggelente nincs se időm, se ötletem csomagolni valamit, nem vagyok menzás, úgyhogy az iskolai büfében oldom meg egy szendviccsel a délelőttöt. Délután változó, hogy mit eszem. Hogyan fogyhatmék le tartósan, és nem drasztikusan? Körülbelül 35 kilóról lenne szó.
2017. márc. 21. 22:33
 1/9 anonim ***** válasza:

Kondiba járni FELESLEGES, pénzkidobás és b..romság.


Otthon is lehet tornázni és most már jó idő van, lehet a szabadban is!


Ezen a két oldalon nagyon jó videókat találsz, tornázz ezekre:

[link]

[link]


Az étrendedből iktasd ki az édességeket, a péksütiket, a cukros löttyöket és minden kajának nem nevezhető sz..rt.


Egyél sok gyümölcsöt és zöldséget. Estére vacsira ne egyél köretet, mert az szénhidrát és rajtad fog maradni.

Napi min 1200 kalóriát vigyél be, igyál napi min 2 liter vizet!


A jógát is tudom neked ajánlani, az is nagyon szupi. :)

2017. márc. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Nagyon jó, hogy érdeklődsz az egészséges életmód iránt, és az is, hogy eljársz mozogni.

Én mindig előző este csomagolom el a másnapi reggelim, ebédem, sosincs kifogás, mert akár 10 perc alatt is össze lehet készíteni egy zabkását vagy szendvicset teljes kiőrlésű kenyérből. Így biztos elkerülöm az egészségtelen, cukros ételeket. Ha próbálod kerülni a zsírban tocsogó, lisztes, paníros, cukros ételeket már sokat tettél az egészségedért. Ha menzán is eszel, akkor próbáld meg, hogy reggelire eszel többet és ebédre, vacsorára pedig már kevesebbet, akkor úgysem használunk annyi energiát. Nekem ez vált be. Hajrá!

2017. márc. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi hasznos válaszokat is! A cukros üdítőktől egyenesen undorodom, szóval ezt nem lesz nehéz kerülni. A jógát eddig is ki szerettem volna próbálni, köszönöm az ötleteket! Ment a zöld pacsi!
2017. márc. 21. 23:01
 4/9 A kérdező kommentje:
Már csak azt kellene belőnöm, hogy mennyit kellene fogynom :)
2017. márc. 21. 23:06
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha kondiba jársz, kérd ki edző tanácsát is, mert csúnyán le lehet sérülni ha nem megfelelően végzed a gyakorlatokat.
2017. márc. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Apukámmal járok edzeni, szóval ezzel nincs gond, de köszönöm :)
2017. márc. 21. 23:31
 7/9 anonim ***** válasza:
Lassan, nagyon lassan. Ez a legfontosabb.
2017. márc. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hogy van az, hogy emberek milliói élik boldogan az életüket táplálkoznak nem agyalnak rajta, egyszer csak elpattan valami, elkezdenek konditerembe járni és hírtelen azt hiszik, hogy elsorvad az izomzatuk, ha nem fehérjét esznek fehérjével..
2017. ápr. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem ide bocsi.
2017. ápr. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!