Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Beavassam anyumat vagy intézem...

Beavassam anyumat vagy intézem el magam?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy nőgyógyászhoz szeretnék menni viszont az édesanyám szerint ez a vírus helyzetben rossz ötlet ő picikét fél a vírustól. Viszont én már nagyon szeretnék menni. Ha kikérem az ő véleményét azt mondja,hogy a vírus miatt ne menjek el várjam ki a vírus végét. Fertőzés gyanújával illetve fogamzásgátló tabletta kiíratásához mennék a doktornőhöz.Már azon is gondolkoztam,hogy a barátommal elmegyek a tudta nélkül és megoldom magam ezt az ügyet viszont mégis bennem van a para és nem merem felhívni a nőgyógyászatot anyum szerint nem is rendelnek. Kikértük a párom kórházban dolgozó ismerőseinek a véleményét ők azt mondták nyugodtan menjek el semmi baj nem lesz. Édesanyámnak nem szívesen hazudok de már nagyon idegesít a problémám mivel erősen gyanús,hogy elkaptam valamilyen fertőzést. Ti a helyembe mit csinálnátok? Elmerjek menni a tudta nélkül vagy próbáljam meggyőzni?
2020. okt. 22. 09:29
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenképpen menj el, föleg hogy fertözés gyanu is van.

Anyukádat nem kell belevonni, egyszerüen kérsz idöpontot és elintézed a dolgot egyedül. Anyukádnak direkt hazudni nem kell, egyszerüen erröl ne szólj neki.

2020. okt. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mond meg anyudnak hogy összeszedtél valamit ezért muszáj elmenj és menj is el, ne szenvedj ki tudja meddig ezzel.
2020. okt. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat ment a zöld mindkettőtöknek.(:
2020. okt. 22. 09:37
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
A fogamzásgátlónál viszont figyelj hogy hogyha most fogod szedni először akkor küldjön el előtte az orvos vérvételre hogy nincs-e hajlamod trombózisra.
2020. okt. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
99%

Lehet menni nőgyógyászhoz, nem igaz, hogy nincs rendelés. Meg több lehetőség is van. TB-s rendelés, magán, vagy a kórházban az ambulancia, ha valami sürgős.

Mindenképpen menjél el, ha fertőzés van, akkor muszáj. Szerintem anyukádnak is ezt mond, és ne a fogamzásgátlót.

2020. okt. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
55%
A fertőzéssel menj el, de a fogamzásgátlóz még gondold át. 17 éves vagy, ha mondjuk 27 évesen szeretnél gyereket, akkor 10 èvig terheled ezzel a szervezeted. Rengeteg meddő pár van mostanában, biztos h nem tesz jót a sok évig szedett hormon.
2020. okt. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:
23%

Menj el! Viszont, ha 18 alatt vagy, akkor elvileg kell hozzá szülő. De ha van ismerősötök, nem biztos.


Egyébként anyukám nekem ennyi idősen kipletykálta még a kollégiának is, illetve megkaptam, hogy "csak viszket a pitsád, mutogatni akarod". Szánalmas.


De ha anyukád normális, nyugodtan mond el neki.

2020. okt. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Én elmondanám neki, de nem kérném az engedélyét.

Csak hogy tudjon róla (mindent megosztok vele) de kész tényként közölném hogy el fogok menni, mert muszáj.

2020. okt. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell hozzá szülő, menj el nyugodtan! Elárulom, a COVID még évekig velünk lesz, akkor évekig nem mész semmilyen orvoshoz?

17 évesen én már magam jártam minden rendelésre, fogd magad és menj el, ne hallgass anyukádra, főleg mivel fertőzésgyanúd van.

2020. okt. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
98%
Nem kell szülő hozzá 18 év alatt sem.
2020. okt. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!